Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Turnirji tarok 2017

kru29

kru29

Elitni član Št. sporočil: 81
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 16.07.2017 23:16:45 Citiraj objavo Pošlji ZS

zaključen julijski turnir in objavljeni rezultati s posladki take in drugačne statistike, bravo kru29 res si zlat za tako hitre in kakovostne rezultate, čestitam in razmišljam kaj bomo brez tebe ko jo ucvreš na dopust.

in ja....na avgustovskem bo tut 1tan vmes...kjerkoli že, sam da bo in da vidim zelene mis'ce spet od blizu

hvala, 1tan, brez skrbi bom najbrž tudi za avgustovski turnir naredil wink

kru29

kru29

Datum objave: 17.07.2017 21:49:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

ne morem verjeti ...

bil36, me vrže z mize ko sem mu dal kontro ... predtem mi je napisal, če sem prišel igrati in naj ne hodim na mizo kje on igra. Sramota!!

mislim, da turnirji s takšnimi igralci res nimajo več nobenega smisla in pomena.

če imate log iger, lepo prosim si poglejte in se sami prepričajte 17.7.2017 okoli 21:47h. zraven je bil še ringo1924

sem mislil, da to res počne samo Tarokist2017 (simmy6), ampak očitno je to tukaj praksa.

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 847
Datum objave: 18.07.2017 17:26:32 Citiraj objavo Pošlji ZS

Loge bom gledal točno takrat, ko boste začeli upoštevati moja navodila za prijavo. Ker če si sami ne vzamete 1 min, da izpolnete mojo prošnjo, ne vem zakaj bi si jaz 1 uro, da brskam po kodi, iščem loge itd.

kru29

kru29

Datum objave: 18.07.2017 18:32:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Mladen, kode res ni treba gledati, za log pa sem napisal točen čas na minuto in kdo je sedel zraven, torej je to takoj. Na mizo sem prisedel ob igri 35, in se je igrala približno 66.-ta igra. (s programirjanjem sem se ukvarjal vsaj 20let, tako da nima smisla govoriti, kako moraš kodo gledati, oz. porabiti več kot 5min za pregledovanje logov.)

Glede navodil, če govoriš o postnetku ekrana (screen shot), tega ne morem narediti, ker me je samo vrgel dol z mize in se znajdeš v čalanici, kjer na ekranu piše kdo te je izločil. S tem si res nimaš kaj pomagati, ker je lahko karkoli vzrok, da me je vrgel.

Vprašaj ringo1924 on je bil zraven in lahko pove ...

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 847
Datum objave: 20.07.2017 11:55:28 Citiraj objavo Pošlji ZS

Dobiti log v takem številu chatov in dogodkov, ki se odvijajo na portalu ni ravno stvar 2 minut, da bi odprl datoteko, vtipkal uro in našel kar iščem smile Tudi vse je zakodirano in je potem sploh še potrebno odkodirati, da lahko vidiš kdo je kdo in kaj je naredil.

Napisano je bilo sledeče:

"ko pa je na zadnjem štihu videl, da mu bom ujel pagata je odšel - preden se je igra zaključila."

Tukaj je možno narediti sliko, kajne?

"prejšnje izkušnje pa so, da je mojega soigralca ven vrgel, ko je dobil kontro, ali če je videl, da bo padel na kontro."

Tudi slikanje tega, da vrže soigralca ven je možno.

bil36 bo opozorjen, ker sem imel slučajno višek časa, ampak to v bodoče ne pričakovati. 

kru29

kru29

Datum objave: 20.07.2017 19:00:08 Citiraj objavo Pošlji ZS

Dobiti log v takem številu chatov in dogodkov, ki se odvijajo na portalu ni ravno stvar 2 minut, da bi odprl datoteko, vtipkal uro in našel kar iščem smile Tudi vse je zakodirano in je potem sploh še potrebno odkodirati, da lahko vidiš kdo je kdo in kaj je naredil.

Napisano je bilo sledeče:

"ko pa je na zadnjem štihu videl, da mu bom ujel pagata je odšel - preden se je igra zaključila."

Tukaj je možno narediti sliko, kajne?

"prejšnje izkušnje pa so, da je mojega soigralca ven vrgel, ko je dobil kontro, ali če je videl, da bo padel na kontro."

Tudi slikanje tega, da vrže soigralca ven je možno.

bil36 bo opozorjen, ker sem imel slučajno višek časa, ampak to v bodoče ne pričakovati. 

v navedenih primerih je res to bilo mogoče, samo to ni predmet te razprave, ker se to nanašalo na Tarokist2017/simy6.

zdaj govorim o bil36.

hvala, da si ga opozoril.

Turnirji tarok 2017

e-mesto.si