Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Rezultat turnirja april 2019

1tan

1tan
Št. sporočil: 17172
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 05.05.2019 14:15:25 Citiraj objavo Pošlji ZS

zakaj pa je imel aprilski turnir 210 odigranih, vsi ostali pa manj? v čem je fora kvote odigranih iger?

demox

demox

Elitni član Št. sporočil: 178
Regija: Gorenjska
Datum objave: 05.05.2019 16:57:06 Citiraj objavo Pošlji ZS

Mogoče zaradi lažje in boljše statistične obdelave....

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 05.05.2019 17:22:51 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljeni,

žal zaradi daljše odsotnosti nisem uspel pravočasno čestitati zmagovalcem in zahvalil vsem, ki so v tem času sodelovali v turnirju ali v taroku nasplošno. Vidim, da rezultati niso več pomembni, bom na nekaj tem odpisal kar v kompletu. Za boljšo preglednost bom pisal po točkah.

1. Uradna zahvala in nagrada za udeležence
Živjo,
vsem udeležencem marčevskega turnija v letu 2019, čestitamo.

Tudi tokrat je nagrada malo drugačna, prvi trije uporabniki iz lestvice T3 in T4 prejmejo pametni obesek, ki se lahko poveže s pametnim telefonom in pomaga pri iskanju izgubljenih predmetov.

Ostalim od 4 do 10 mesta bomo podaljšali članarino za 14 dni. "Počasi se daleč pride" laugh
Vse uporabnike bomo o tem obvestili po e-pošti in sms-u, v kolikor imajo pravilno vpisane podatke v svojem profilu.

Za več informacij ali pomoč smo vam vedno na voljo na podpori.

2. Zakaj podarjamo nagrade
Nagrade sem najprej želel podarjati šele od prenove novega Pro Taroka in nove spletne strani, ki se pripravlja v ozadju ampak, sem si rekel, zakaj ne bi neke simbolične nagrade potalal tudi v tem času. Upam, da zaradi nekih namišljenih predpostavk ne bomo primorani začasno ustaviti še te male nagradice.

3. Kdo je kru29?
Je član portala E-mesto, ki je po nekem naključju prišel do naloge, da zgenerirane podatke iz posameznega turnirja, ki so javno objavljeni na strani naprimer: https://e-mesto.si/turnir/poglej/42 

Program Tarok v času, ki ga določimo za turnir vse igre vsakega uporabnika posebaj shrani v podatkovni bazi, ki je ločena od ostalih iger, po kočanem turnirju se podatki iz podatkovne baze prikažejo po vsakim končanim turnijem.

kru29 te podatke skopira v excelov dokument, razvrsti po povprečju točk in objavi v novi temi na forumu.
Takih vrst turnirjev in rezultatov z novim tarokom ne bo več saj delamo na čisto drugačnem konceptu, večinoma po pravilih TARZS-a.

kru29 goljufa? Goljufati je zelo težka beseda, prej bi rekel, da izkorišča sistem, ki je trenutno na voljo. Moje mnenje je, da premišljeno odigra vse igre, ki jih mi določimo kot minimalno število iger. Ja, odigra ravno tako število, ki jih mi zahtevamo, tako matematično obdržiš najboljše povprečno vrednost točk.

Tako je pač trenutno pravilo in postavljen sistem - zato ker ga najboljše izkorišča, še ne moremo reči, da goljufa.

O karakterju je brezveze komentirati, vsi smo drugačni, vsi drugačno odregiramo na določeno situacijo. Tukaj lahko samo še dodam, da bo v novi verziji taroka marsikatera filtracija omogočena, tudi onemogočiti komentiranje na mizah in kateri nivo igralcev lahko igra za vašo mizo.

Za vse ostale informacije o poteku turnirjev, shranjevanju podatkov in ostalih inforacijah se lahko obrnete name.

lp

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 05.05.2019 17:28:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

zakaj pa je imel aprilski turnir 210 odigranih, vsi ostali pa manj? v čem je fora kvote odigranih iger?

Mogoče zaradi lažje in boljše statistične obdelave....

Datumske nastavitve in količino idigranih iger postavljam sam. Po pregledu rezultatov, sem se odločil, da bom višal minimalno število iger na dan. 

Seveda, se lahko število iger odigra tudi na enkrat ali pa delno vsak dan. V tem sistemu taroka tega nismo omejevali.

Nazadnje uredil tarok4 dne, 05.05.2019 ob 17:29

demox

demox

Elitni član Št. sporočil: 178
Regija: Gorenjska
Datum objave: 05.05.2019 19:32:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

kru29

kru29

Elitni član Št. sporočil: 125
Datum objave: 05.05.2019 21:30:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

tarok4,