Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Predlogi za spremembe v igri

DragoI

DragoI
Št. sporočil: 571
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 04.12.2007 18:31:29 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zanima me če je izvedljivo, da bi naredili tak sistem, da bi bilo možno igranje najmanj 16 iger. S tem bi vse tiste padalce, ki se samo prijavijo in pogledajo karte kaznovali z negativno oceno in jih po dogovorjeni negativni oceni izbrisalo iz registra. Problem je povezava, ko se internetna povezava prekine.

//27.11.2008 08:56:35 premaknil snejbi

poljcancan

poljcancan
Št. sporočil: 4986
Regija: Štajerska
Datum objave: 04.12.2007 23:23:39 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ja to bi blo res dobro da se mal padalce omeji

//27.11.2008 08:57:14 premaknil snejbi

KAR JE DOBRO, NI SLABO

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 07.12.2007 22:07:32 Citiraj objavo Pošlji ZS

Uporabnik , ki ne zna operirat s forumom , me je prosil , da posredujem njegove predloge za spremembe v sami igri tarok:

1. pri napovedih igre bi bilo fino, če bi se videlo, kdo da kontro

2. okoli izbranega talona debelejši rob , se slabo vidi, če pa imaš probleme z vidom...

3. če bi se dalo povečat celoten okvir igre

upam,  da sem prav prenesla želje...

Blonde moments are OK.

poljcancan

poljcancan
Št. sporočil: 4986
Regija: Štajerska
Datum objave: 08.12.2007 08:48:19 Citiraj objavo Pošlji ZS

ja to bi res bilo fino če bi se videlo kdo je dal kontra če pa kdo hoče čez cel ekran igro pa se da resolucijo monirorja spremenit da je večje okno

KAR JE DOBRO, NI SLABO

NeroX

NeroX
Št. sporočil: 1380
Regija: Celjska
Datum objave: 08.12.2007 09:26:10 Citiraj objavo Pošlji ZS

nevem no tole glede kontre...ker če igramo stalni skup se itq pove ker kontriru...če pa greš na random mizu(in maš srečo, da je še neolikan folk gor) bi pa pol šlo sam za revenge, pa še bol sočne besedice bi se pojavlale v chatboxu...tko da jst sem proti temu da se pokaže ker dal kontro...glede ostalega pa lohka...seveda pod pgojem, da si bo lohk vsak sam naštimval, ker men je tdele glih prov....se pa strinjam da je za nekatere tole premajhno(tud moj oče jamra)...mam pa predlog da bi pisal pod chatboxom v slogu msnja, če kdo tipka

Força la Furia Roja

EMPIREJ44

EMPIREJ44
Št. sporočil: 32
Datum objave: 08.12.2007 11:38:21 Citiraj objavo Pošlji ZS

No ja...saj se vidi kdo je dal kontro, malo bolje je treba slediti igri pa točno veš, pri kom se je prižgal napis kontra Jezik ven.

Strinjam pa se, da bi bilo dobro, če bi bilo to bolj enostavno za videt. Sigurno mora tisti igralec, ki je igral posvetiti posebno pozornost igralcu, ki je dal kontro. Pri taroku v živo se točno ve kdo je dal kontro, torej ne vidim razloga zakaj se nebi tudi tu, če je možno to popraviti v programu.

Razlog kot ga navaja NeroX je nesmiseln, ker igralcem, ki prekljinjajo, žalijo in namerno uničujejo igro tako in tako ni mesto na tej spletni strani. Za take stvari obstaja ČRNA TABLA.  

EMPIREJ44

Predlogi za spremembe v igri

e-mesto.si