Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Povabilo na zeleno mizo

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17169
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 06.09.2013 08:10:48 Citiraj objavo Pošlji ZS

na gornje povabilo še kar čakam vrhovni odziv....sam jest sm resno misll'na da sedemo za enih 24 odigranih in nisem vajena tako molčeče zavrnitve.....a to pomeni, da me tut' šmerglate ne več, al mate dan prekratek, da mi naredite to veselje da vržem z vami....sej ni za dnar' pa tut' za cunce ne, za dober filing in užitek gre...

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 06.09.2013 08:26:02 Citiraj objavo Pošlji ZS

1tan bomo se zmenil na novih mizah wink jaz sem čisto navdušen na tistem koncu.

1tan

1tan

Datum objave: 06.09.2013 18:00:42 Citiraj objavo Pošlji ZS

ja eni ste not' padli, drugi hodimo ob robu.....o novih mizah bom jest svoje itak še povedala, ko mi jih boste razkazali.....in o vabilu tam bom še razmišljala, kakor tudi o tem ali bom tam igrala ali ne, ali se vam pridružila le še "v zraku"....tko da pustimo času čas - moj'ga s povabilom na beto ste itak benali in mi dali košarco....to pa jaz ne pozabim čez noč! sicer nisem glih zamerljive sorte, sam tole nisem pričakovala glede na to koliko časa se poznamo in skozi koliko kalvarij, vzponov in padcev smo prešetali

pa nima veze zdej to, sam naj bo jasno, da glih vsacga za svojo mizo ne želim, še manj povabim k metanju. Priložnost izgubljena - ne vrne se nobena, pravi znani pregovor.

1tan

1tan

Datum objave: 05.02.2015 14:34:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

včeraj zvečer okoli 7h sem jih sicer uspela odigrati le 16....danes pa bi rada, da skušamo v pomoč sledenju napak sesti za mizo za več iger. Prisotna bom okoli 19.30 ure in imam čas, sem si ga izborila, da odigramo vsaj 30 iger, morda potem celo zamenjamo mizo še za 20 iger. Da se ne čakamo predolgo in lovimo po klepetalnici, mi  bo v veselje, če se kar tu pofočkate tisti, ki bi z menoj želeli delit mizo(e). 

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 279
Regija: Prekmurska
Datum objave: 05.02.2015 21:39:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ne bit jezna, da ni bilo tu  odziva, dosti jih namreč ne spremlja forum, jaz sem pa zdaj šele to  opazil.

1tan

1tan

Datum objave: 06.02.2015 20:37:29 Citiraj objavo Pošlji ZS

sploh nisem jezna, sem vseeno igrala, sam tole "velikansko košarco v tišini", ki sem jo bila deležna, si bom pa zapomn'la, še prou pride nekoč... 

Povabilo na zeleno mizo

e-mesto.si