Prijava

Pohvale

MiSoNkA

MiSoNkA
Št. sporočil: 36
Regija: Štajerska
Datum objave: 16.10.2007 19:53:11 Citiraj objavo Pošlji ZS

Seveda si zaslužite pohvalo za ves vaš trud, ki nam omogoča, da lahko mi uživamo ob igranju taroka na vaši strani.HVALA!!Jezik ven

poljcancan

poljcancan
Št. sporočil: 4986
Datum objave: 16.10.2007 20:08:14 Citiraj objavo Pošlji ZS

Vsekakor se strinjam s prejšnjo izjavo, pohvala tudi z moje strani.

KAR JE DOBRO, NI SLABO

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 860
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 16.10.2007 20:46:00 Citiraj objavo Pošlji ZS

Tudi jaz bi pohvalil ekipo, upam da boste portal nadgrajevali tudi v prihodnje, po mojem mnenju dodatne stvari nikoli ne morejo škoditi, če boste že obstoječe (igro tarok) pustili takšno kot je. Upam pa, da bodo tudi drugi obiskovalci strani ratali malo bolj strpni do tistih, ki ne prihajajo na stran samo igrati tarok, ampak so jim povezave in smešni filmčki tudi neka zabava. Njih pa to prav nič ne ovira, da pridejo do igre taroka porabijo 2 klika, tako kot prej...

snejbi

snejbi

Admin Št. sporočil: 7109
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 16.10.2007 21:47:38 Citiraj objavo Pošlji ZS

Bravo Mladen, sem ti hotela repliko že v oni rubriki dat, končno nekdo ,ki vidi tudi pozitivne stvari, ki jih je kar nekaj.

Pohvale, veliko dela ste opravli.

DvojcicA

DvojcicA
Št. sporočil: 1
Datum objave: 18.10.2007 12:25:19 Citiraj objavo Pošlji ZS

Jaz bi se pridružila pohvalam, saj je igra tarok vseeno ostala ista in dostopna z dvema klikoma. Če pa koga zanima še kaj drugega, bo pa tu našel še nekaj zanimivih stvari in mu ne bo treba brskat po drugih spletnih straneh. Predlagam edino še kakšno igro s kartami, da bomo meli kaj delat kada se nam ne da razmišljat, če jeto sedaj združen portal wink

KR_edn

KR_edn
Št. sporočil: 1378
Datum objave: 01.12.2007 22:59:50 Citiraj objavo Pošlji ZS

POHVALA!

Denar