Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Izgled portala

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 25.11.2018 19:17:26 Citiraj objavo Pošlji ZS

nekaj časa sem mirovala in samo pokukala kaj dogaja...zdaj pa ne morem bit' več tiho smile

najprej zamenjajte sliko teh cvetk regrata in uredite ozadje primerno vremenskim izzivom, in drugo kar je: Dajalec dobrodošel s svojimi posti, čeprav tale stran ni temu namenjena, take in podobne sfere imajo svoje mesto v drugače branem portalu....take se objavlja kje drugje....ampak vse kar si otvoril na "frišno bi bilo komot" v eni sami mapi, v enem samem naslovu. Vodstvo uredite tako, da ne bo moteče človečku, ko pride sem gor....zopet se nabira balast, kaos in nesnaga. Letne inventure so pred vrati, popucejte to in vmeš lahko še kaj smile

1tan

1tan

Datum objave: 21.12.2018 16:47:05 Citiraj objavo Pošlji ZS

res ste prikupni za tale december, ki nas žene, da samo hitimo in zadnje trenutke letošnjega leta lovimo...me pa vseeno po tem članku v Slovenskih novicah, ki se ga splača prebrat, pa ne znam in noče napopat linka, vseen zanima:

čemu služi sprememba logo znaka, a veste sej ni tok švoh, ampak zagotovo je bil e-mestni mnogo bolj cort

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 21.12.2018 19:23:41 Citiraj objavo Pošlji ZS

Portal je potrebno približati tarok igri. Glede na to koliko stvari se bo v letu 2019 naredilo in spremenilo bo tale logo kar pasal.. E-mesto je še vedno krovna zadeva, samo ta stran bo bolj tarok4.com smile

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 22.12.2018 00:43:11 Citiraj objavo Pošlji ZS

Tan, jz držim s tabo, hočm tastar logooooo ! wink

Če se bo res tolko spremenilo, pol tale tarok 4 - 4 ne bo prava cifra smile

Blonde moments are OK.

1tan

1tan

Datum objave: 03.01.2019 09:36:47 Citiraj objavo Pošlji ZS

a ker je treba po besedah "vrhovnih" portal približati igri tarok smo zato zamenjali ikonce tut t'm gor na pasici...domov, trgovina, forum itd.

ma ja no...moje mnenje sicer nekej šteje, sam upoštevat ga je treba...a bl bednih ikonc se ne da naštimat, takele skropucalaste, oprostite, zmorejo otročki v moji skupinci v vrtcu...pa bojo šli jesen letos v šolo...A se vm' ne zdi, da so neki "izgubljenega otroštva" in da jih je čas mal povozu...pa valda znate kej bolj estetskega!

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 04.01.2019 13:18:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

a ker je treba po besedah "vrhovnih" portal približati igri tarok smo zato zamenjali ikonce tut t'm gor na pasici...domov, trgovina, forum itd.

ma ja no...moje mnenje sicer nekej šteje, sam upoštevat ga je treba...a bl bednih ikonc se ne da naštimat, takele skropucalaste, oprostite, zmorejo otročki v moji skupinci v vrtcu...pa bojo šli jesen letos v šolo...A se vm' ne zdi, da so neki "izgubljenega otroštva" in da jih je čas mal povozu...pa valda znate kej bolj estetskega!

Da boljše, seveda. Te so narisale iz skupine Sonček, stari so od 2 do 4 leta. Tko da tisti iz tvoje skupine, ki gredo v šolo bi morali že bolje risati! smile

Izgled portala

e-mesto.si