Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

3. predbožični tarok turnir

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 860
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 22.12.2014 14:27:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

1tan - urejeno in hvala za pomoč smile

CRen - torej po tvoji logiki bi morali mi nagrade plačevati iz svojega žepa, ker imamo preveč denarja in ne vemo kaj drugega z njim počet? Al kaj točno je problem zdaj, ne razumem najbolje? Dejansko te moti, da članarino porabimo za vzdrževanje portala in nagrajevanje? Ja, članarine so edini vir prihodka, s pomočjo katerega lahko portal preživi in se občasno tudi nadgradi (in tudi financira kakšno nagrado). Če članov ne bo več, bomo portal ukinili, tako člansko igro kot beto, ker sami tega več ne moremo financirati. Lahko pa seveda kadarkoli na lastne stroške postaviš nov portal, razviješ novo igro in jo vsem ponudiš brezplačno, zraven pa še financiraš nagrade za igralce, v tem primeru bom tudi sam navdušen in bom z veseljem prišel igrati k tebi. 

snejbi

snejbi

Admin Št. sporočil: 7109
Datum objave: 22.12.2014 22:24:20 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pa saj je brezveze igrat tko.. turnir kao

V 19 igrah eden ven pade ko mam karte, ker mu je laptop crknu, drugi pa dvakrat zmrzne in mora ven

Da ne govorim o oni napaki , ki sem jo že opisala: timer teče, jaz sem karto že vrgla ampak se programu sfuzla in mi vrže še eno karto, tako da imata na koncu onedva še po eno v roki , jaz pa nič... In to pri napovedanemu (in sicer narejenemu) pagatu!

KATASTROFA

In KAJ ste ukrenili okol teh napak????

Rile dej, a sva se pred enim mescem pogovarjala... a se kej dogaja al nč?

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 860
Datum objave: 23.12.2014 08:54:31 Citiraj objavo Pošlji ZS

V 19 igrah eden ven pade ko mam karte, ker mu je laptop crknu, drugi pa dvakrat zmrzne in mora ven

Da ne govorim o oni napaki , ki sem jo že opisala: timer teče, jaz sem karto že vrgla ampak se programu sfuzla in mi vrže še eno karto, tako da imata na koncu onedva še po eno v roki , jaz pa nič... In to pri napovedanemu (in sicer narejenemu) pagatu!

KATASTROFA

snejbi mi res ne moremo vplivati na to, a komu vmes crkne računalnik ali pa mu zmrzne, ker ima 100 virusov gor in se mu brskalnik sesuva... In to, da se igra začne znova v takih primerih ste zahtevali sami, v to je bilo vloženo kar nekaj truda (in denarja), saj prvotno ni bilo narejeno tako. Jaz res ne vem, kaj lahko še mi tukaj dodatno naredimo... samo zdaj smo spet na istem primeru - nekaj nam rečete, da je zanič in naj spremenimo, mi se potem s tem ukvarjamo 1 mesec, naredimo točno tako kot ste želeli, potem pa spet poslušamo, da je zanič in občasno še naj vse skupaj povrnemo v prvotno stanje. Sorry, ampak takih zahtev ne morem resno jemat. To smo spremenili izključno zato, ker ste sami rekli, da ni OK, če se igra nadaljuje z iste točke, v kolikor nekdo pade ven.

Druga napaka je absolutno na seznamu za odpravljanje, trenutno smo v fazi, ko iščemo razlog zakaj pride do tega. Očitno ima neko povezavo s samim števcem.

1tan

1tan
Št. sporočil: 17172
Datum objave: 23.12.2014 10:52:18 Citiraj objavo Pošlji ZS

a mi lahko razložite vaš zastavljen cilj igranja med 16.12. in 23. decembrom

Datum: 16.12.2014 - 23.12.2014 (8 dni)

danes teče še precej urc do konca dne in jest in ostali igralci smatramo da 'ma dan 24 ur in preprosto ne razumem zakaj mu piše v statusu že zdaj da je potekel.... a smo tu tudi skregani s števcem in številkami...marsikdo bi danes še metal, tko bi nam bil razpisan termin logičen, menda se vam dan ne konča opoldne.

A sem kej napak zastopla, al' mamo časovni zamik +12h po griniču

snejbi

snejbi

Admin Št. sporočil: 7109
Datum objave: 23.12.2014 11:31:56 Citiraj objavo Pošlji ZS

KATASTROFA

snejbi mi res ne moremo vplivati na to, a komu vmes crkne računalnik ali pa mu zmrzne, ker ima 100 virusov gor in se mu brskalnik sesuva... In to, da se igra začne znova v takih primerih ste zahtevali sami, v to je bilo vloženo kar nekaj truda (in denarja), saj prvotno ni bilo narejeno tako. Jaz res ne vem, kaj lahko še mi tukaj dodatno naredimo... samo zdaj smo spet na istem primeru - nekaj nam rečete, da je zanič in naj spremenimo, mi se potem s tem ukvarjamo 1 mesec, naredimo točno tako kot ste želeli, potem pa spet poslušamo, da je zanič in občasno še naj vse skupaj povrnemo v prvotno stanje. Sorry, ampak takih zahtev ne morem resno jemat. To smo spremenili izključno zato, ker ste sami rekli, da ni OK, če se igra nadaljuje z iste točke, v kolikor nekdo pade ven.

Druga napaka je absolutno na seznamu za odpravljanje, trenutno smo v fazi, ko iščemo razlog zakaj pride do tega. Očitno ima neko povezavo s samim števcem.

Mladen, ne vem , zmrzne na način, da timer teče, on lahko piše, pravi da je vrgel karto, zgodi se pa nič. Ne vem če ima to kako vezo z virusi na računalniku če se to vsem dogaja.

A ti sploh veš kako je v 3 težko prit do enga spodobnga rezultata? In če ti tkole v enmu krogu iger trikrat propade odlična igra....... ČIST GRRRRRRRRRRRRR

Pa upam da se bo Rile oglasil.

1tan

1tan
Št. sporočil: 17172
Datum objave: 23.12.2014 20:54:26 Citiraj objavo Pošlji ZS

a mi lahko razložite vaš zastavljen cilj igranja med 16.12. in 23. decembrom

Datum: 16.12.2014 - 23.12.2014 (8 dni)

danes teče še precej urc do konca dne in jest in ostali igralci smatramo da 'ma dan 24 ur in preprosto ne razumem zakaj mu piše v statusu že zdaj da je potekel.... a smo tu tudi skregani s števcem in številkami...marsikdo bi danes še metal, tko bi nam bil razpisan termin logičen, menda se vam dan ne konča opoldne.

A sem kej napak zastopla, al' mamo časovni zamik +12h po griniču

sej ne vem no, a ste mejhn zblojeni z datumi, ciframi, štetjem....pa kdo je prekinu današnji turnirski dan, da ne krojca več, če smo še vedno 23. TRIinDVAJSETEGA in bi moralo vse še notri štet....a ste vi tut paf, sploh ne razumete kaj ste ušpičli, ane...sej jest tut' ne.

3. predbožični tarok turnir

e-mesto.si