Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

ZUBi

Rassmusen

Rassmusen
Št. sporočil: 6
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 12.02.2008 17:46:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

Vsakič, ko vstopim v e-mesto in zagledam tale 'reklamni nebotičnik' na desni strani, pomislim na ZUBi-ja, s katerim sem pred leti odigral na taroku odigral nekaj krasnih iger. Super tarokist je bil, vedno sem rad prisedel k njegovi mizi ... čeprav je bil že precej fizično izčrpan od bolezni, pa je njegov um ostal bister in svež, hkrati pa je premogel in znal izraziti tisto knapovsko-zasavsko trmo in jezo, še posebej ob raznih neresnežih in 'pticah selivkah', ki so skakale iz mize na mizo in resnim igralcem (kamor je sodil tudi ZUBi), željnim dolgih in kvalitetnih iger grenile tarok življenje ...

No, eno obdobje sem imel tarok post (najbrž moja terapevtska poteza v smislu odvajanja odvisnosti od taroka), a ko sem nevemkaterič že recidiviral in se vrnil..ZUBi-ja ni bilo več...rak je bil močnejši in tarok je ostal prikrajšan za enega super igralca.

Kakorkoli..naj bo to en tak droben spomin ZUBi nate ... in naj bo tudi košček tega 'reklamnega nebotičnika' namenjega tebi!

snejbi

snejbi

Admin Št. sporočil: 7109
Datum objave: 12.02.2008 17:58:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

Lepo,da si se spomnil, in da si nas spomnil nanj. Zgodilo se mi je že parkrat, da sem pomislila: tule smo, nekateri vsak dan, nekateri občasno, nekateri neprestano. Živimo svoja real life življenja, pa vendar se vračamo sem, se pozdravljamo kot stari znanci, se veselimo in jezimo, jokamo in smejimo skupaj. In ko tako razmišljam o nas, temule forumčku , taroku in premetanki... nekega dne spet nekoga ne bo več... a bomo vedli , da je izginil , odšel za vedno ?

ZuBi, tebe se spominjamo...

NoMercy

NoMercy
Št. sporočil: 314
Regija: Štajerska
Datum objave: 12.02.2008 18:21:13 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zubi je bil moj sošolec že v osnovni šoli. Njegova sestra Simona je moja prijateljica. Zdaj prvič vidim, da je bil tu...nekoč.

Tistega dne smo še skupaj nalagali glasbene CD-je........

Zubi zmer si mi rekel: Metek kua ga spt f**aš......Jaz te pogrešam v reali, ker te tukaj nisem poznala.

Še vedno sedimo s Kotarjem ob sobotah za staro mizo........prižgala ti bom svečko doma, dragi sošolec, prijatelj in sosed...nekoč.....

Obljubim ti, da zalepim sem sliko, kjer sva skupaj, tisto bom, k sva se ji vedno režala......

//12.2.2008 18:23:33 uredil NoMercy

//12.2.2008 18:43:38 uredil snejbi

anitka

anitka
Št. sporočil: 1836
Datum objave: 12.02.2008 21:03:14 Citiraj objavo Pošlji ZS

zubek zubek.... tko hitr use minil, ampk še zmer te mam na msnju :(

uvjek ču te voljeti

AniTka ** dA ** FuCk ** RitKa

e-mesto.si