Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Zlaganje kart pri igri v živo

sapramis

sapramis
Št. sporočil: 314
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 02.04.2009 18:05:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Gustaf je rekel:
Hahaha, toj pa že kriza... Cukr padu? Piškotke na talar ob komp za vsak slučaj!\"Smeh\"

Ne, sam ura 2, 3 zjutri. Govorim za živo, ne prek kompa. Taka raztresena igra pa tud ni vredna počenga groša ...

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7403
Datum objave: 02.04.2009 19:58:00 Citiraj objavo Pošlji ZS

Hahaha, matr, ne bit tko strupena, no!\"Nasmeh\"

Poznam jaz take situacije v živo, ja, pa še prou fletn izpadejo, sej je fajn banda okol tebe, pa se mal narežiš...

Evo - haha, še men se je zgodil: igra teče, igral sem jest, nism vedu, kdo je z mano... Zadn štih pade, not trije krali in jest že pohvalim soigralca, ko... Prav, da ni bil on z mano...\"Smeh\" Jes sm bil zihr, da sm igral v eni barvi, ostali trije pa so me prepričval, da sem igral v drugi... Cortkan, da je kej!\"Jezik

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

sapramis

sapramis
Št. sporočil: 314
Datum objave: 02.04.2009 23:08:09 Citiraj objavo Pošlji ZS

Jst nč ne rečem, da ni pirkupno \"Nedolžen\" sam vseen, pol nekak igra izgubi čar, k se karte samo še slepo dol mečejo ... ja, smeha je pa dost, ja.

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7403
Datum objave: 02.04.2009 23:20:22 Citiraj objavo Pošlji ZS

No, no, sej ne rečm, da se to pol skos dogaja (vsaj temu še nism prisostvoval); ker pač takrat, ko se zgodi pa se mal narežiš, si prec bol skoncentriran pa paziš, da ga (vsaj) 2× zapored ne usekaš mimo\"Smeh\" (vsaj mislm tko)...

Sicer pa še nekaj - razumem vas, ki hodte po turnirjih pa če se začnejo dogajat svtari, ki niso za nkamr - pol te čist štekam, da popizdiš, sam sebe si ne predstavljam med nami kolegi, kadar smo špilal, da bi koga na gobc, ker ga je usral (al pa mene kdo, kadar sem delu "čudeže", hehe)... Moj primarni cilj pri taroku je, da se mal hecamo, jasno pa da mora bit tut igra taprava - če je pa še družba taka, je pa sploh fajn (js še nkol pizdu zarad cvetk pa to, mogoč sm pa čudn, kdo ve?) Mogoče sem imel pa do zdaj tudi srečo, da se nam še nikoli ni zgodilo, da bi se napake non-stop ponavljale in da bi zarad tega igra zgubila svoj čar pa da bi kr karte skup vrgli pa rekl: "Ne gremo se več!"

Pač, tak sm, no...\"Nedolžen\"

//2.4.2009 23:23:07 uredil Gustaf

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

aly19

aly19
Št. sporočil: 5
Regija: Štajerska
Datum objave: 21.11.2009 13:44:14 Citiraj objavo Pošlji ZS

kolker sem na hiter prebral komentarje vsi govorite o zlaganju kart .... tako da te lahko nasprotniki naštudirajo. noben pa ni omeno kako je lahko pomembno da gledaš HRBTNO  stran kart ki jih nekdo vzame v TALONA  in potem opazuješ kaj si bo založil :D in potem skoraj do potankosti veš kate brave ima v roki in katere ne. Sam to počnem velikorat in moram reči da me to dviguje nad povprečje v naši "mali ligi" \"Zapečaten\" lp

metty

metty
Št. sporočil: 1667
Regija: Dolenjska
Datum objave: 23.11.2009 08:13:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

moje mnenje: podobno kot da steguješ vrat in gledaš soigralcem karte al pa špilaš s svojimi označenimi kartami... bedno \"Zapečaten\"

Things don´t change. We (can) change!

Zlaganje kart pri igri v živo

e-mesto.si