Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Zamrznitev

lalli600

lalli600
Št. sporočil: 1
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 06.06.2016 13:28:32 Citiraj objavo Pošlji ZS

Imam eno konkretno vprašanje

Tarok igram na treh različnih lokacijah z dvema računalnikoma(eden je prenosni).Na dveh lokacijah nimam problema z

zamrznitvijo,na eni pa stalno(kabelski T2)Po eni ali dveh partijah stvar zamrzne in je konec taroka za tisti dan.Zanima me

ali ima kdo podobne probleme

L.p

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 856
Datum objave: 06.06.2016 14:05:29 Citiraj objavo Pošlji ZS

To se je dogajalo kar nekaj članom, predlagam da pokličete ponudnika, pri katerem imate povezavo na lokaciji, kjer ne deluje in ga prosite naj preveri linijo zakaj prihaja do izpadov. Ker bo ponudnik skoraj zagotovo rekel, da je težava nekje drugje (na vašem računalniku ali v naši igri), mu poudarite da na istem računalniku ter drugih lokacijah zadeva povsem normalno deluje in da res prosite, da preveri linijo.

flybejba

flybejba

Elitni član Št. sporočil: 43
Regija: Štajerska
Datum objave: 15.03.2019 18:22:45 Citiraj objavo Pošlji ZS

Včeraj in danes mi pri prvi igri začne utripati ekran, nato vse črno, sledi nenamerna zapustitev igre - vprašam v čakalnici in Anitika pove, da se ji dogaja enako. Se še komu dogaja podobno, kaj lahko storim, če sploh kaj? ....(piškote sem "popucala"wink

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 382
Datum objave: 19.03.2019 13:00:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

Včeraj in danes mi pri prvi igri začne utripati ekran, nato vse črno, sledi nenamerna zapustitev igre - vprašam v čakalnici in Anitika pove, da se ji dogaja enako. Se še komu dogaja podobno, kaj lahko storim, če sploh kaj? ....(piškote sem "popucala"wink

Ok hvala, se vam to še dogaja - ali je bila eno dnevna muha?

flybejba

flybejba

Elitni član Št. sporočil: 43
Regija: Štajerska
Datum objave: 19.03.2019 17:14:07 Citiraj objavo Pošlji ZS

Trenutno igram preko explorerja (brez težav), Chrome posodobila, vse počistila, upoštevala gugl nasvete "naredi sam" in še vedno utripa....do črnega ekrana niti ne testiram več...

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 382
Datum objave: 19.03.2019 18:09:49 Citiraj objavo Pošlji ZS

Trenutno igram preko explorerja (brez težav), Chrome posodobila, vse počistila, upoštevala gugl nasvete "naredi sam" in še vedno utripa....do črnega ekrana niti ne testiram več...

Aha zelo dobra informacija, očitno za enkrat preko Chroma nagaja, ker preko Firefoxa tudi ni težav.

Zamrznitev

e-mesto.si