Prijava

Anketa
Kako želite plačati članarino?

Turnirji tarok 2017

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17030
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 06.08.2017 13:06:06 Citiraj objavo Pošlji ZS

a se je kej premaknilo Mladen, imate kej "prave podlage" v zagovor, al' so vsi tiho ko riti zdej...

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 782
Datum objave: 06.08.2017 14:22:33 Citiraj objavo Pošlji ZS

Kot ponavadi ni nihče poslal nobene pomoči, tako da smo bili prepuščeni sami sebi, ampak na srečo smo to tudi pričakovali smile

1tan

1tan

Datum objave: 06.08.2017 14:39:57 Citiraj objavo Pošlji ZS

ma se je res za zam'mislt ob tem...nergači in težaki po mailu, ko pa jih nucaš nikjer nobenga ko Casperji - še dobro da imete ob vsem tem toliko tolerance in potrpljenja, da skušate slediti dogodkom bolj ali manj....le kaj se bo zgodilo, ko se bo vaše kolesje zaustavilo in bo odpadlo še zadnje pomožno kolesce - ne bi želela doživeti tega dne, ker mi je portal med najljubšimi 

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 263
Regija: Prekmurska
Datum objave: 06.08.2017 14:45:32 Citiraj objavo Pošlji ZS

ma se je res za zam'mislt ob tem...nergači in težaki po mailu, ko pa jih nucaš nikjer nobenga ko Casperji - še dobro da imete ob vsem tem toliko tolerance in potrpljenja, da skušate slediti dogodkom bolj ali manj....le kaj se bo zgodilo, ko se bo vaše kolesje zaustavilo in bo odpadlo še zadnje pomožno kolesce - ne bi želela doživeti tega dne, ker mi je portal med najljubšimi 

se strinjam z tan. Jaz osebno nisem imel težav z njim, sem se ga pa izogibal, sem pa pred tem poslal dokaz za enega drugega, ki je bil potem sankcioniran

1tan

1tan

Datum objave: 28.08.2017 16:42:27 Citiraj objavo Pošlji ZS

a smo lahko informirani kako se je iztekla una prijava in vaš zagovor...v kolikor to tu ni možno, uporabi prosim zasebno sporočilo

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 782
Datum objave: 28.08.2017 22:40:57 Citiraj objavo Pošlji ZS

Tako, da nam nihče od igralcev ni poslal ničesar, ampak smo sami urejali zadevo. Odgovor pa še čakamo...

Turnirji tarok 2017

e-mesto.si