Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Težave s tarokom

valatkica

valatkica
Št. sporočil: 5
Regija: Štajerska
Datum objave: 27.08.2015 12:49:02 Citiraj objavo Pošlji ZS

Hvala.wink

skala

skala

Elitni član Št. sporočil: 16
Regija: Dolenjska
Datum objave: 12.05.2019 21:11:51 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljeni, kdo ve kaj se dogaja s tarokom, namreč vsak večer smo igrali po 100 iger, zdaj pa to enostavno ni mogoče. Po 5x že do 30 igre, mi zmrzne vse, potem me vpraša če sem že član!!!!! Vse moram ugasnit, se prijavt znova, pa držat pesti da vsaj nekaj iger ne bo prekinilo. Rada igram, ampak to enostavno ni mogoče več, plačaš, dobiš nekaj za par mesecev, potem je neuporabno. Ne dela samo meni, ampak tudi ostalim članom ekipe, zato prosim če se da, da se to uredi.

Hvala LP skala

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 279
Regija: Prekmurska
Datum objave: 15.06.2019 11:23:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljeni, kdo ve kaj se dogaja s tarokom, namreč vsak večer smo igrali po 100 iger, zdaj pa to enostavno ni mogoče. Po 5x že do 30 igre, mi zmrzne vse, potem me vpraša če sem že član!!!!! Vse moram ugasnit, se prijavt znova, pa držat pesti da vsaj nekaj iger ne bo prekinilo. Rada igram, ampak to enostavno ni mogoče več, plačaš, dobiš nekaj za par mesecev, potem je neuporabno. Ne dela samo meni, ampak tudi ostalim članom ekipe, zato prosim če se da, da se to uredi.

Hvala LP skala

Meni se enako dogaja zdaj 15.06.2019.

Zaay

Zaay

Admin Št. sporočil: 71
Regija: Celjska
Datum objave: 17.06.2019 10:36:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

Živjo Dominic! Se opravičujemo za takšne probleme. Trenutno razvijamo povsem novo igro, v kateri bodo vse te težave rešene + dodatne funkcionalnosti. Izid igre je planiran do konca leta. cool

flybejba

flybejba

Elitni član Št. sporočil: 49
Regija: Štajerska
Datum objave: 18.06.2019 09:57:08 Citiraj objavo Pošlji ZS

Živjo Dominic! Se opravičujemo za takšne probleme. Trenutno razvijamo povsem novo igro, v kateri bodo vse te težave rešene + dodatne funkcionalnosti. Izid igre je planiran do konca leta. cool

Zdaj pa ste že smešni s to mantro o novi igri. O tej nadgradnji smo že pred dvema letoma dobivali informacije po mejlu. Nato umestitev do poletja, do jeseni, do konca leta, naslednja bo v 2020 in tako v nedogled. Kje se vam zatika? Je problem denar ali razvoj (jaz komot doniram, pa še kakega top IT razvojnika zrihtam). Več lahko v ZS.

Težave s tarokom

e-mesto.si