Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Tarok v3 in Tarok v4

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7403
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 26.08.2010 19:45:18 Citiraj objavo Pošlji ZS

Hehehe, ravno pricmudrim na portal, odprem tole temo in vidim... smile Zgodilo se je v živo, ko sem zarad slabega vremena vedril in čas, jasno, izkoristil za par rund taroka v 3. Po zalaganju je bil komplet tako lep, da sem ga enostavno moral ovekovečiti (pa ja no, mal sm važn). Dotični primer sodi v tvojo kategorijo v rdečem okvirju (levi zgornji kot). Imel sem še srečo, ker sta v talonu ostala pik dama in platlc. Nasprotnika sta imela vsak po 5 tarokov in zgodilo se je nekaj lepega - trikrat ugibajte kaj smile \"Shrani.si\"

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

Cavallino

Cavallino
Št. sporočil: 21
Regija: Štajerska
Datum objave: 26.08.2010 19:53:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Če je med 16 in 19 osemnajstica in če pikove dame ni v igri ter razporeditev 5-5 je tole valatissimo smile

Gusti, a si ti bil prvi na vrsti?.. ker drugače bi ti lahko en pika odprl in teoretično bi pika drug lahko sekal.

//26.8.2010 19:55:32 uredil Cavallino

Cavallino

Cavallino
Št. sporočil: 21
Datum objave: 26.08.2010 20:52:45 Citiraj objavo Pošlji ZS

Še nekaj glede procentov:

Ko igramo, imamo še kakšno dolgo barvo s katero sigurno zadanemo in zbijemo še kakšnega taroka  nasprotnikoma. Dostikrat obema, včasih samo enemu. Ponavadi prej zadanemo močnejšega branilca (čeprav ne vedno) in s tem se zmanjša razlika med njima v tarokih, kar nam ustreza seveda.

To govorim zaradi tega, ker so zaradi tega (in verjetno še česa) v praksi tile procenti za tistega, ki igra, bolj ugodni.

//26.8.2010 20:53:19 uredil Cavallino

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7403
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 26.08.2010 23:16:35 Citiraj objavo Pošlji ZS

Cavallino je rekel:

Če je med 16 in 19 osemnajstica in če pikove dame ni v igri ter razporeditev 5-5 je tole valatissimo smile

Gusti, a si ti bil prvi na vrsti?.. ker drugače bi ti lahko en pika odprl in teoretično bi pika drug lahko sekal.

//26.8.2010 19:55:32 uredil Cavallino

Vse si zadel smile

1. štih je bila sicer kara, pa tudi, če bi eden od nasprotnikov s pikom ven prišel, ne bi bilo tragedije, ker sta ga imela oba (toliko o (moji) kvartopirski sreči, hehe).

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

extlib

extlib
Št. sporočil: 16
Datum objave: 21.12.2011 21:11:41 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ne vem al je tukaj najbolj primerna stran za to kar bi želel povedat.Vsakokrat,ko se nekaj popravlja na taroku je potem nekaj dni ali vsaj teden dni skoraj brez veze igrat vsaj v tri,saj nekoga polni z odličnimi kartami nekoga za mizo pa si izbere za gnilo jajco kateri ne dovoli prav ničesar,da odigra.V 22 igrah sem prišel preko 800 minusa,ker mi enostavno ni dovolil,da bi nardil igro,če sem igral je vsa nekdo od nasprotnikov imel boljše karte kakor jaz.Karte sem dobival niti za igro niti za dalje,ker če sem dal dalje sem bil sigurno skoraj vsako igro poln,če me nista soigralca pa sem dobil iz talona takšne bombe da ne moreš verjet.Pa sedaj ne mislit,da nekaj jokam ampak to je za živce nemogoče zdržat,opažam tole že celo leto,da se pojavljajo nemogoče igre pri remontu portala sedaj sem se pač odločil,da to povem.

Tarok v3 in Tarok v4

e-mesto.si