Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

tarok ne dela

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 279
Regija: Prekmurska
Datum objave: 11.01.2017 20:04:38 Citiraj objavo Pošlji ZS

Danes je bilo zelo težko priti na stran e. mesto, odprla se je prazna stran. Potem po enih šestih poskusih je pa šlo. Enako je bilo zjutraj in enako zvečer.

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 12.01.2017 02:00:31 Citiraj objavo Pošlji ZS

Flashplayer je posodobljen pa je treba popucat piškotke ali celo na novo naložit

Blonde moments are OK.

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 856
Datum objave: 12.01.2017 21:55:49 Citiraj objavo Pošlji ZS

dominic si opravil postopek, ki je naveden na prvi strani portala?

https://e-mesto.si/novice/poglej/399

Če kaj "šteka" je najbolj hitro in učinkovito odpravljanje oz. ugotavljanje težav tako, da poskusite igro odpreti v drugem brskalniku. Torej če ponavadi igrate v Google Chrome, odprete Firefox in preverite ali deluje. Če vam na enem brskalniku deluje in na drugem ne je nekaj narobe lokalno na vašem računalniku, ponavadi neposodobljen flash, zabasani pomnilniki, neposodobljen brskalnik, ki se sesuva ipd. Na tak način "rešim" težavo skoraj 75% igralcem, ki kličejo po telefonu in pravijo, da nam portal ne deluje (razen takrat ko res ne deluje) smile 

Če imate počasne računalnike ali internet je tudi priporočljivo, da med samo igro nimate odprtih več zavihkov, po možnosti kakšen torrent, ki vam zabaše linijo, 10 drugih programov, ki vam laufajo istočasno kot brskalnik itd.  Govorim zgolj iz izkušenj, ko me kdo pokliče, ker "tarok ne dela", potem pa ugotovimo, da mu že Windowse zaganja 15 minut ali pa ima toliko zavihkov odprtih, da taroka sploh več ne najde, ko enkrat zapre okno smile

dominic

dominic

Datum objave: 13.01.2017 10:39:14 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ne ni to, meni se to zgodi izredno redko. Nisem pa mel tedaj edini problema, sem se pogovarjo še z enim. Zdaj gre vse normalno tisti dan, pa enostavno ni odprlo prej kot na kakšen šesti poskus...

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 14.01.2017 01:27:47 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ahja,sedaj pa se zadnjič na to temo oglasim...

Dovolj dolgo je večina že na portalu, da bi lahko opazili periodiko - vsak mesec enkrat med prvim in petnajstim Adobe sprosti posodobitve Flashplayerja(torej programa v katerem igra še vedno laufa), ki jih brskalniki (kot so firefox, IE,Chrome..) različno razumejo in 'predelajo'. Zato je v teh dnevih potrebno popucat piškotke, pobrisat zgodovino, oziroma včasih celo na novo naložit Flashplayer - povezavo je dal Mladen.

Tudi meni tisti dan v firefoxu ni odprlo igre, v Chromu pa je. Potem pa sem naredila navedeno in je delalo.

Howgh...

Blonde moments are OK.

dominic

dominic

Datum objave: 14.01.2017 11:49:34 Citiraj objavo Pošlji ZS

aha howgh

tarok ne dela

e-mesto.si