Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Splošno o E-članih

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 21.12.2017 19:03:05 Citiraj objavo Pošlji ZS

Igralec kalika je bil blokiran zaradi večkratne kršitve splošnih pravil in sicer predvsem naslednjega:

Uporabnik se strinja, da v IGRI ne bo:

• uničeval igre z nenadnimi odhodi iz sobe,

Po pritožbah uporabnikov smo namreč ugotovili, da ima res visoko nadpovprečno število zapuščenih miz in to počne z namenom uničevanja igre ostalim igralcem.

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Datum objave: 29.12.2018 21:17:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

sej ne vem kako naj začnem...ampak svetim rdeče, kar pomeni, da mi je nekdo vplačal ali poklonil članarino....lepo, prijetno darilo HVALA, bi pa vseen rada vedla ker dobri možic me je obdaroval oziroma kdo je tisti žentl'men, ki se je spomnil te poteze, ker je prou cort..ni treba tuki, lahko na ZS, da vem kdo me je presenetilsmile

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Datum objave: 28.03.2020 13:38:02 Citiraj objavo Pošlji ZS

ste v tem času korona virusa bolj pogosto na mizicah taroka? je kdo od "stalnega omizja" staroselcev večkrat gor? skratka.......a se dogaja virtualno al ne?

mene že dolgo ni bilo....pa bi bil morda skrajni tajming, da pokukam v zeleno podlago igralne mize

Valatar

Valatar
Št. sporočil: 3
Regija: Gorenjska
Datum objave: 18.04.2020 23:33:38 Citiraj objavo Pošlji ZS

Živjo!

Po enem letu pavze tarok močno pogrešam in razmišljam o ponovnem plačilu članarine. Zdaj pa imam dilemo in prosim za nasvet. Ali je portal še vedno na nivoju kot je bil do pred približno enim letom, ali so zlobna natolcevanja resnična in so resni igralci odšli, nivo portala pada...? Hvala za pomoč!

Lep pozdrav,

Valatar

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Datum objave: 20.04.2020 00:17:59 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljen Valatar, vedno te bomo veseli smile

Seznam e-članov najdeš tukaj: https://e-mesto.si/e_clani/stran/

Splošno o E-članih

e-mesto.si