Prijava

Anketa
Kje boste preživeli dopust?

Spam me baby

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7314
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 17.07.2017 22:22:16 Citiraj objavo Pošlji ZS

to nucamo Gusty...kje si ti to najdu na polici Eurospina....hahaha....ta je dobra - za kere "miške" gre tuki tut' mene zdej zanima...

Pomoje odgovor na to pozna samo "Broj jedan" :D

Drgač pa tko: tut js sm proti nerazumnim  poskusom na živalih, ampak na MIT-ju (Massachusetts Institute of Technology) so menda za potrebe boljšega razumevanja človeškega obnašanja pod vplivom določenih substanc pod le-te podvrgli najbolj priljubljene domače živali - mačke. Rezultati grozljivih in nečloveških poskusov so priloženi spodaj...

Captain Obvious na delu smile))

Še pomnite? (pazi kapaciteto!)

Mogoče še ena zanimivost v zvezi s tem: zadnjič sem imel priložnost v živo videti disketno enoto IBM z začetka 70-ih - če bi jo primerjal recimo z današnjimi Nettopi, jih "starina" scat pelje tako po teži kot velikosti - zmogljivost je pa že druga tema smile

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

Gustaf

Gustaf
Datum objave: 02.08.2017 00:53:31 Citiraj objavo Pošlji ZS

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17021
Datum objave: 04.08.2017 15:42:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

a v'm neki povem....odklop, frej sm, zaslužen dopust končno in to polne tri tedne....počitnice s'm včasih kot študentka rekla, ampak zdaj je drugače - dopust, ki mi pripada in še plačan je, res da malo manj ...nime veze kolko trgajo, važno je zdaj to, da se priklopim na poletje, neznosno vročino in uživam brez otroškega živžava, da spočijem ušesa in iztržim novo energijo

Gustaf

Gustaf
Datum objave: 17.08.2017 23:22:04 Citiraj objavo Pošlji ZS

:P

En tak "Breaking Bad" hommage :D

Za računalniške geeke :D

Če tale nudi usluge lektoriranja, pardon, lektorEranja, jo rade volje inštruEram, "da bo bolje znala, kak se napiše to in ono" :D :D

Spam me baby

e-mesto.si