Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Prostovoljni prispevki za stari tarok

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 23.08.2012 21:51:03 Citiraj objavo Pošlji ZS

namesto da vas poslušam v čakalnici...a ne bi brali še forum in se pridružili debati in podali idejo predlog....menda nismo samo trije "močno zagreti"....al vm je nerodno kej izpisat al vm je čist eno figo mar za vse

Moč pomeni, da se še vedno držiš skupaj, ko že vsi pričakujejo, da se boš zlomil.

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7414
Datum objave: 24.08.2012 16:43:41 Citiraj objavo Pošlji ZS

1tan je rekel:

... 

Je pa zagotovo enkratni letni prispevek posameznika premalo...in če so tejle uporabniki samo enkrat v letu prispevali, potem razumem da je donosnost premajhna za pokritje stroškov. Donator bi moral npr. enkrat mesečno recimo 15. ali 20. v mesecu nakazat določen znesek...to je zame donatorstvo, ne pa enkratni "prdec in pol piši me uh"

Ker govorimo o prostovoljnih prispevkih bi morda morali vedeti tudi to, koliko med nami nas je takih, ki bi bili pripravljeni prispevati...anketa, debata, bilo kaj, ne sam "na lepe oči".....

Rahlo kontradiktorno pišeš; najprej kritiziraš "kao kvazi donatorje", ki bi MORALI (?) vsak mesec plačevati, obenem pa govoriš o prostovoljnih prispevkih...

Vsi donatorji so najbrž iz dobre volje PRISPEVALI, kar pač so, ne pa, ker bi MORALI. Nikomur ni treba "podmus z rito migniti" (a vendar so ravno ti najglasnejši).

Vzemi 40000+ registrirancev. Reciva, da jih parkrat na leto stran obišče slaba polovica (še vedno cca 20000). Predvidevajva, da jih četrtina od te množice, tj. 5000, parkrat na mesec odigra kako partijo taroka. Pa reciva še, da jih je bolj ali manj redno "aktivnih" (karkol že to pomeni) petina od teh redkobesednikov. Če bi vsak od teh zadnjih prispeval 1 €/mesec, lahko izračunaš, za kakšno vsoto gre. S tem prideva do ugotovitve, da za redno vzdrževanje niti ni potrebno mesečno pobirati "prostovoljnih" prispevkov. Seveda ima zgodba še drugo plat - vprašanje je namreč, koliko je teh, ki se vidijo v vlogi prostovoljcev (in ne obligatornih ojrodajalcev)...

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Datum objave: 26.08.2012 20:58:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

če vas je zmedlo moje pisanje in ste me vzeli na "two faces" podajam razlago: o donatorstvu sem se razpričala samo vsled prilepljene Gozdarjeve objave imen, ker sem mnenja, da vsi ki nis(m)o zapisani - je prav da se ve, da popis še zdaleč ni popoln... ob tem sem samo še podala mnenje kaj je zame donatorstvo.

Ker tema nosi naslov prostovoljni prispevki sem nanje takoj zatem tudi prešaltala, vendar očitno nikomur ni mar, kako se bo tole razpletlo...namesto, da se spotikate ob drobnarije pisanja bi bilo mnogo bolj na mestu efektivno reševanje starih T4 mizc...

vedno bolj ugotavljam, da obstoj ni odvisen od množice uporabnikov, ampak od peščice intuziastov

in tudi moje sanje se zameglijo in me kdaj pa kdaj tlači mora, zato je okoli reševanja www strani javno povedano tan obupala, nima volje ker nima motivacije, lahko tudi rahlo zlomljena po vseh letih nateg, boja, besednih konflikov....dalj pa itak nismo prišli.

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7414
Datum objave: 27.08.2012 16:15:09 Citiraj objavo Pošlji ZS

Vse lepo in prav...

...ampak zakaj prmejdunej me je treba vikat?! :D

V kolikor me očesca (še) niso pustila na cedilu, vidim namreč samo svoj odgovor na tvoje pisanje. Obregnil sem se le ob tvoje razmišljanje, da donatorji MORAJO plačevat mesečno (na tem mestu bi lepše izpadla beseda MOREJO).

Cosí.

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

Prostovoljni prispevki za stari tarok

e-mesto.si