Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Prenova e-mestnega utripa

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 796
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 05.12.2017 15:11:21 Citiraj objavo Pošlji ZS

Vabim vas k ogledu novice o prenovljeni članarini in akcijskih decembrskih cenah:

https://e-mesto.si/novice/poglej/401

Na tem mestu bi tudi omenil, da se bo uvedlo avtomatično prekinjanje članarin na dan poteka članarine. Do zdaj smo nekako računali na zaupanje in da bodo člani sami poskrbeli za plačilo članarin (kar nekateri so, njim velika hvala), vendar imamo v tem trenutku več kot 80 članov, katerim je članarina potekla in veliko njih redno igra pa svoje članarine niso podaljšali. Zato bomo vse prepustili "stroju" in se bo to avtomatično in ažurno urejalo, tako da ne bo slabe volje, da smo koga izklopili prej kot koga drugega. Tako da tisti, ki veste da imate potečeno članarino - podaljšajte jo še danes, ker sicer vas bo verjetno prekinilo. 

V teh mesecih bomo tudi pospešeno delali na promociji, tako da zna priti do priliva novih članov - prosim da ste do njih STRPNI če ne znajo takoj odigrati karte v sekundi, tudi sami niste znali, ko ste prvič sedli za novo mizo. Bolj kot jim boste pomagali v začetku, hitreje se bodo naučili in začeli igrati tako kot ostali. Če jih boste pa metali ven, ker ne odigrajo karte v sekundi, bodo za učenje porabili veliko več časa in s tem boste tudi sami na slabšem. 

Nazadnje uredil Mladen dne, 05.12.2017 ob 17:00

flybejba

flybejba

Elitni član Št. sporočil: 22
Regija: Štajerska
Datum objave: 09.12.2017 10:42:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

Morda edino razmislite o opozorilnem mailu pred iztekom članarine, ker nismo vsi aptudejt glede datumov izteka.

Mladen

Mladen

Datum objave: 09.12.2017 22:31:51 Citiraj objavo Pošlji ZS

Živjo,

Hvala za idejo. Vpeljali smo opozorilni mail, sms in obvestilo na portalu. Predlagam samo vsem, da kliknete na “Moj profil” in si uredite te podatke, saj vas ima veliko stare emaile, stevilke pa sploh ne.

Lp

Manja

Manja

Elitni član Št. sporočil: 51
Regija: Štajerska
Datum objave: 11.12.2017 22:09:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Na svoji strani imam opozorilo o plačilu članarine,čeprav sem jo že zdavnaj plačala.

Zakaj to obvestilo ne izbrišete,ko je članarina plačana.

Baje eni ne morejo na tarok,ko obvestilo poteče,čeprav je članarina plačana.

To bi lahko popravili,da ne bo težav.

Hvala!

Mladen

Mladen

Datum objave: 12.12.2017 08:01:18 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zdravo,

preveril sem vase ime in priimek - zadnje narocilo clanarine (preko strani www.e-mesto.si/clanarina) imamo 11.10.2016. Na kaksen nacin ste letos placali in priblizno kdaj?

Problem nastane ker nekateri igralci preprosto nakazejo znesek clanarine in ne naredijo narocila (posledicno ne dobijo pravega sklica, mi pa ne njihovega kontakta), hkrati pa se ne oglasijo po emailu ali telefonu da bi povedali za katero uporabnisko ime so sploh nakazali.

V takem primeru smo mi potem nemocni - prejmemo nakazilo od neznane osebe, nimamo njenega kontakta in ne vemo za katero uporabnisko ime je placano.

Zato smo tudi uvedli ta opozorila, da nam lahko zgornje podatke se pravocasno posljete, preden vam ukine dostop. 

Lep pozdrav

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 265
Regija: Prekmurska
Datum objave: 14.12.2017 17:58:47 Citiraj objavo Pošlji ZS

V četrtek 14.12 mi je štekalo. Vrgel sem karto, vendar je šla mavrica še naprej in je soigralci niso videli. Potem nisem mogel nič več. Niti iti iz igre. Lahko sem samo zaprl stran. V drugo se je stvar ponovila.

Prenova e-mestnega utripa

e-mesto.si