Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Predlogi za spremembe v igri

svetelc

svetelc
Št. sporočil: 3
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 26.12.2009 08:49:17 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zdravo vsem!

Jaz bi pa bil zelo vesel, če bi pri Taroku bili tudi zvočni učinki, vsaj takrat ko nekdo vstopi v mizo za igro, da ne bi bilo treba nonstop buliti v ekran če je kdo

Zato pa potem eni skačejo ven in noter.

Lp

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17162
Datum objave: 26.12.2009 11:07:04 Citiraj objavo Pošlji ZS

zvonček ki oznanja začetek igre in prisotnost 4 igralcev je že dolgo......če ti nč ne slišiš pol neki tep ne štima.....vsi ostali zvočni efekti bi bili hudo moteči (moje mnenje)....sam še zlata ura na vodomet nm pol manjka......namreč nekateri ob igri poslušajo svojo glasbo, drugi klepečejo, tretji imajo še msn vklopljen in miljavžnt drugih oknc......z uvedbo dodatnih zvokov se ne strinjam....

justone

justone
Št. sporočil: 11
Datum objave: 18.02.2010 16:38:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

jaz pa bi si zelo želel tak tarok, na katerem bi bil igralec na poziciji 1 tudi nosilec mize in bi imel možnost vreči ostale z mize, če bi želel in pa da bi bilo možno dati igralno mizo pod geslo, tako da ne bi mogel kar vsak prileteti in delati problemov

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 18.02.2010 18:09:49 Citiraj objavo Pošlji ZS

justone je rekel:
jaz pa bi si zelo želel tak tarok, na katerem bi bil igralec na poziciji 1 tudi nosilec mize in bi imel možnost vreči ostale z mize, če bi želel in pa da bi bilo možno dati igralno mizo pod geslo, tako da ne bi mogel kar vsak prileteti in delati problemov

če ne bereš foruma, na par koncih je bilo tole že omenjeno:

1. na starem taroku se ne bo spremenilo NIČ

2. na novem taroku JE igralec 1 nosilec mize in ima možnost \'metanja\' ostalih z mize

(žal ni narejeno tako, da dotična oseba potem ne more več na mizo ;  mogoče je pa to še v planu )

Blonde moments are OK.

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 13.04.2010 09:02:45 Citiraj objavo Pošlji ZS

SETAX je rekel:
Uvedba kontre na klopa brez nadaljevanja re,sub in tda.

//13.4.2010 08:39:18 premaknil snejbi

Bi lahko malo pojasnil tale post setax?

Kje bi uvedel kontro, na kakšen način in kako bi štel?

Blonde moments are OK.

Predlogi za spremembe v igri

e-mesto.si