Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Potrditev izbrane karte

anitka

anitka
Št. sporočil: 1836
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 12.12.2007 13:36:38 Citiraj objavo Pošlji ZS

poljcancan je rekel:
to je res da lak zraven vseh drugih opravil še dovolj hitro klikaš sam dvomim da pol točno veš kaj se med igro dogaja

jst za enkrat še vem wink hihihi

sicr mi pa ni fer, da rečeš 1min pavze (wc) in prideš nazaj in talona ni več....tkrt je edino k ne vem kaj je blo not pa kaj je uzel... še tkrt k uprašaš ti neki na pol kkšn pove wink tko da se snađi sam....

AniTka ** dA ** FuCk ** RitKa

Garfield

Garfield
Št. sporočil: 474
Regija: Gorenjska
Datum objave: 12.12.2007 14:17:18 Citiraj objavo Pošlji ZS

sej kle nima zej veze kva sprot delaš pa kok hitrejša al počasnejša bi bla zarad tega igra, ampak samo, da bi eni kliknl karto 2x recimo namest do OK gumba skakal. sej če zarad varnosti nočete narest, nej pa klikajo enkrat karto, pa počakajo tok cajta kokr bi do OK gumba porabl pa še enkrat umees nej se pa prepričajo če je taprava :D jst sm za dvojni klik an. pa za entr če licitiraš napoveduješ al pa kontriraš.

Laura

Laura
Št. sporočil: 3339
Regija: Celjska
Datum objave: 13.12.2007 11:55:20 Citiraj objavo Pošlji ZS

dvoklik bi bil super. sej lohk nardite tak (če se da) da vseeno ostane gumb OK in da sta možna oba načina igre - dvoklik ali star način (preko OK). za licitiranje pa je meni naleloma vseeno...

Lp

Delo je hrana plemenitih duš.

Garfield

Garfield
Št. sporočil: 474
Regija: Gorenjska
Datum objave: 13.12.2007 18:59:51 Citiraj objavo Pošlji ZS

za dvojni klik je dela vse skupaj 5min od vklopa računalnika :D

RAFAELUS

RAFAELUS
Št. sporočil: 109
Regija: Koroška
Datum objave: 16.12.2007 00:23:03 Citiraj objavo Pošlji ZS

metty je rekel:

mislim, da bi si folk moral prej ukinit miljon motečih faktorjev med igro, kot so npr. surfanje po netu, čvek prek msn, downloadanje, gledanje tv, tel. pogovore, lakiranje nohtov, bla bla bla bla... to bi najbolj pohitrilo igro, da sledenja igre niti ne omenjam

@tan: kolkor razumem, je ta predlog mišljen kot dodatna opcija, izbira, tko da boš še zmer lohk klikala wink

Tle se pa popolnoma strinjam z metty, ravno zato sem predlagal turnirje kot včasih. Eni ircajo kot da so na zmenku, ne pa na igri taroka. Ko pa se gre zares, se pa zadeva spremeni. Pozabiš na druge obrobne zadeve in se ženeš za rezultat.

Star, grd in še tečen po vrh devil

Carlos

Carlos
Št. sporočil: 155
Regija: Štajerska
Datum objave: 16.12.2007 10:22:28 Citiraj objavo Pošlji ZS

se tudi jaz strinjam Kul

Potrditev izbrane karte

e-mesto.si