Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Ponavljanje tem

KR_edn

KR_edn
Št. sporočil: 1378
Regija: Štajerska
Datum objave: 09.02.2008 01:32:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

Naredite mi ta forum bolj pregleden, namesto j...povezav na desni, al kjer kol, z velikimi črkami napišite kakor v vseh nekih kolkrtolk resnih forumih, da naj se ne odpira novih tem kar tja v tri dni, naj se za razne težave okoli prijave v igro najprej kaj prebere, poišče po forumu (ampak kako?)med...ane.

NEKAJ KOT : READ MANUAL FIRST!!!

Na veselje mnogih, bom tud spamat nehal.

//9.2.2008 01:36:36 uredil KR_edn

snejbi

snejbi

Admin Št. sporočil: 7107
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 10.02.2008 12:04:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

se trudimo...

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Datum objave: 13.03.2012 15:17:25 Citiraj objavo Pošlji ZS

tole bom izrabila z eno samo prošnjo in to za tiste, ki imate ta ključek, da uredite nemudoma.....če hočemo vsaj forum nečemu podoben zadržati uredite predalnike predno se vsak sprdne odpret' temo o serverjih in dajte v sredino novo notico z obvestilom za nekaj dni da bo gmah končno...še vsi tisti zdej serejo kaj dela in kaj ne dela, in šteka in se ne more prijavit, ki so bili do zdaj tiho in so samo igrali....poplavo istih tem o nedelovanju strežnika igre imamo

in sicer predlagam sledeče:

v temi Splošne Graje imamo novo nastalo KAJ JE S SERVERJEM? odprto 12.3.2012

v temi Težave na Portalu imamo novo NE MOREM SE PRIJAVIT odprto 11.3.2012

v temi Predlogi za Portal imamo novo PORTAL "ŠTEKA" odprto 12.3.2012

proooosim : ne jih brisat, naj ostanejo, združite in prenesite vse novo nastale v temo STREŽNIK IGRE T4

uporabnike pa naprošam, da se čisto rahlo brzdajte, tudi jaz se moram, pa tudi meni tole šejkanje igre para živce, verjemite, IN NE ODPIRAJTE 2x na dan enih in istih tem.....preberite raje forum in se zlite z opazkami z nami....doma tut nimate vsak svojga sekret papirja na rolci za popucat drek...se mi zdi, da je en montiran za vso familijo...in zato ne morem dopustit, da glih vsak dan en "trol" v afektu in izpadu bruhne še tuki....

upam da sem dovolj jasno razložila da glih povsod vsak pa ne more drekat - NE DELUJE vemo, se trudimo in dejte se še vi z nami HVALA

Tehtnica

Tehtnica
Št. sporočil: 437
Datum objave: 14.03.2012 11:54:06 Citiraj objavo Pošlji ZS

zares bi bilo "na mestu" in smotrno, da izpišete v sredino obvestilo in zaenkrat glasbeno okrasno sredino portala pustite prazno...bolje tako, ker smo bili vajeni tudi tako, da je "visela" izbrana tudi po mesec dni. Zato ne bo nič narobe, da z krepkimi črkami, lahko celo obarvanimi za vse uporabnike do velike noči izpišete takole:

Spoštovani tarokaši in obiskovalci e-mesta,

prizadevanje in trud posameznikov, da se vzpostavi ravnovesje na igralni mizi, tako beta verzije kot starega T4, še ni obrodila in težave s strežniki so ogromne. Vljudno prosimo, da novih tem o nedelovanju ne odpirate, pač pa se pridružite debati v že obstoječih temah. Hkrati vas obveščamo, da so nam težave nedostopa v igro poznane, skušali jih bomo odpraviti takoj, ko bo mogoče. Vsekakor želimo, da ostanete naši zvesti tarokaši in vzamete na znanje, da se s problemi ukvarja le peščica ljudi, ki jim ni vseeno in se trudimo po svojih najboljših močeh in zmožnostih.

Za razumevanje zahvaljujemo in upamo, da kmalu vzpostavimo igralna polja.

team e-mesto.si

Ponavljanje tem

e-mesto.si