Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Pokomentirajte svoj avatar

Tehtnica

Tehtnica
Št. sporočil: 437
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 08.11.2014 12:48:28 Citiraj objavo Pošlji ZS

tarok4 zahvaljujem za "pot vodila" kako in kaj, uspešno sem uredila sliko, jo shranila in zdaj zopet krasi moj profil. Hvala!

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17165
Datum objave: 08.11.2014 19:06:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

ahahaha kok si ti v trendu, to cenim, enkratna sličica za november

Vsako leto je gibanje Movember odgovorno za noro rast brk na obrazih tisočih moških po celem svetu. Cilj Movembra je dvigniti ozaveščenost o zdravju moških, bolj podrobno, spodbujanje raziskav proti raku na prostati.

1tan

1tan

Datum objave: 30.12.2014 07:58:29 Citiraj objavo Pošlji ZS

in končno sem dočakala, da z mano deli novoletno sličico od tega trenutka dalje še nekdo, eden izmed vrhovnih je končno doumel, da popestri forumski avatar in doprinese k zimski decembrski idili....bravo tarok4, res sem se bala, da bom edina z novoletno dekoracijo

1tan

1tan

Datum objave: 19.03.2015 15:08:37 Citiraj objavo Pošlji ZS

Mladen je odvrgu študentarijo in ma novo sličico, sicer mi ni jasno zakaj uporaba logo e-mesta....a ne bi kej bl' izvirnega fotknu - logo pripada e-mestnikom in portalu, brez zamere nowink

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7414
Datum objave: 19.03.2015 21:19:55 Citiraj objavo Pošlji ZS

Mladen je odvrgu študentarijo in ma novo sličico, sicer mi ni jasno zakaj uporaba logo e-mesta....a ne bi kej bl' izvirnega fotknu - logo pripada e-mestnikom in portalu, brez zamere nowink

Morda zato, ker stoji v "prvi bojni liniji" e-mesta? Je vendarle en izmed reprezentativnih članov, zatorej...

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

Pokomentirajte svoj avatar

e-mesto.si