Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Podarim, potrebujem, iščem....

betounova

betounova
Št. sporočil: 181
Regija: Gorenjska
Datum objave: 09.12.2009 12:38:22 Citiraj objavo Pošlji ZS

Gustaf je rekel:

Uh, tole si si pa zadala nalogo...

Stvar je taka: format 32×48 ponavadi ponujajo kot maksimalen format, ker je to standardni A3 (in še nekaj čez). To delajo z digitalci, ki jih omenjaš, kar je pa večjih formatov, so pa v igri t.i. plotterji in to res precej podraži zadevo, ker tam nimaš posameznih listov, ampak celo rolo (govorimo o par 10m dolgih rolah). Širine so pa od 237mm (se prav všina A4 formata) naprej. Ta format, ki ga imaš ti (40×40) je čisto mimo standardov, ampak se da, seveda če kinta ni vprašanje, to je pa res. Upam, da najdeš kako poceni varianto, ker sicer zna bit na žalost kar omenjenih 11 ojrov na stran, če ne še več...

ja, zakaj bi stvar speljala enostavno, če lahko zakompliciram hehe Taka sem pač grin
Najlepše se ti zahvaljujem za odgovor, pa še eno puso ti dam zraven grin

Se pravi, da mi ni druge, kot format zmanjšati na 32x32? Ohja :-(

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7406
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 09.12.2009 14:29:45 Citiraj objavo Pošlji ZS

Hehe, beti, povedal sem pač samo to, kar vem, mogoče pa še kdo od 30000+ prijavljenega folka kaj več ve o teh stvareh smile

Lahko pa gledaš tudi s svetle plati - zmanjšaš na 32×32, 16 cm ti pa še ostane in lahko še kaj ustvariš, ne vem, predlog pač smile

pus pus smile

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

elizabet

elizabet
Št. sporočil: 3
Regija: Štajerska
Datum objave: 14.07.2010 18:20:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

Nujno rabim kredit.Pri banki ga ne morem dobit, ker nisem zaposlena.Ali kdo ve kje bi lahko kredit dobila

Hvala lp\"Jok\"

Podarim, potrebujem, iščem....

e-mesto.si