Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Opazovalci na mizah

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 24.11.2008 14:08:13 Citiraj objavo Pošlji ZS

Rada bi povedala dve stvari, ki mi od petka do včerej zvečer ne data miru…bom skušala bit\' čim krajša, čeprou je včasih to mejhn težje…

1.           včerej zvečer po 20. uri…..

nikol ne odigram manj kot 20 igr, to lahko potrdi ¾ igrauceu, tut izbiram ne kr ke v tri krasne in tut ne zginem z mis ko kafra….ko jest igram…igram! Zato si ne dovolm, da mi kalite mizo in soigrauce, še manj da skačete za mano in delate zdrahe….če ma kdo komu kej za povedat, nej to nardi tm k mora, ne na moji misci in igri v teku…že zdavnej sm mislna, da ste »une škandaloznike« likvidiral pa vidm da temu ni tko. Zato vse zdraharje svarim in opozarjam nej se me raj izogibajo, bo bolš za vse..če ne veste kje je meja, vzemte šestilo, rasturite oba kraka kolkr se da, narište krog in upoštevejte kompletn premer, raj še kej več vzamte za distanco…kaj mate vi med sabo se jest podrekam na vse skupi, kdo koga zalezuje in opazuje je vš problem, sam mojo misco v teku puste pr mir….

2.           Tri dni ste me zaslišval in sprašval kok to, da ni z mano Gozdar….ne kalite najinega               prijateljstva; jest z njim nimam nč, tut za hlače se ga ne tiščim kot včasih za mamino kiklco, se pa z     njim dobr počutm in mi je v užitek vsaka igra z njim,  in mene so od mejhnga učila, da sm »samasvoja«, moti me namreč dejstvo, da se spotikate tm k vas najmanj srbi…

Hec je hec, ampak vsaka stvar ma resno mejo zato ne kalite mojega stila in dostojanstva, ker sm že dolgo gor, tko na tastarmu kot na ta novmu portalu in se ne dam mott, povem pa točn tko kot sm, če me nekaj duši…pa vzemte to za dobr al za  slabo…taka sm in jest iz svoje kože ne morem, men je namrač glih prou….

Nola

Nola
Št. sporočil: 334
Datum objave: 24.11.2008 15:49:34 Citiraj objavo Pošlji ZS

uf, tebe je pa nekdo orng razjezil!

1tan

1tan

Datum objave: 24.11.2008 16:02:21 Citiraj objavo Pošlji ZS

je tako Nola....prekipelo mi je, pa ne zarat staleža inventarja tuki gor, pač pa zarat unih mrhovinarjov, ki so hotli uničit portal, forum, poste....že tko je blo z njimi tok dela, tok truda in evo opet jovo na novo....zarat mene majo lohk dvojno, trojno paleto miljavžntih imen, lohk jih luna nosi al majo slap dan...sam mojo igrano misco nej čist pr gmah pustijo....tut po črni tabli se zarat mene lohk dalje ganjajo (itak so eni in isti tm not) sam ne me mott k jest sedem za zeleno mizo.....sploh pa ne s takimi kot sm jih včerej poslušala...

//24.11.2008 16:04:12 uredil 1tan

Orhan

Orhan
Št. sporočil: 6
Regija:
Datum objave: 03.01.2009 05:51:59 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ampak res, kam si djala Gozdarja??

Ga ni več??

\"Smeh\"

1tan

1tan

Datum objave: 03.01.2009 10:15:48 Citiraj objavo Pošlji ZS

Gozdar je ceu, živ in zdrou, mende je u hlačahsmile)))) tut z mano ni nč narobe.....sam med prazniki in počitnicami sva očitno vsak svoje sreče kovača.....

Opazovalci na mizah

e-mesto.si