Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Odnosi in potrpljenje v igri....

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7406
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 01.03.2018 22:55:33 Citiraj objavo Pošlji ZS

Uau, bravo, končno glas razuma po mukotrpnih in aberveznih pogruntavščinah... Thumbs up for all of you!

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Datum objave: 26.01.2019 21:14:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

po dobrem letu sem odprla mizo z nazivom 24 iger, hitro je bila polna...ampak glej ga zlomaka 1. a bi lohk bl hitro metali...2. devet al dest iger ja padlo in pol en prjavi, sorry obiski in sklizne 3. in pol gredo še ostali

a vas je kej resnih še, a je kej unih, k smo špilali svoj čas.in če napišeš 24 v mizo jest pričakujem tolko odvrženih, ane

snejbi

snejbi

Elitni član Št. sporočil: 7102
Datum objave: 27.01.2019 21:38:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ejejjej.. ne, tanči, še vedno se ni nič spremenilo.

Še posebej, če ja razpisan turnir.. čim bo nekdo zgubljal bo 'dobil obiske', zmrznil, štekalo mu bo ...

Pa upajmo da bodo napovedane novitete prinesle tudi rešitve za 'lovilce visokega povprečja'

Blonde moments are OK.

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 28.01.2019 11:35:52 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ja, novi načini rejtingov in sistemska ureditev turnirjev bo preprečila izmišljena "štekanja" in ostale izgovore. Turnirji ne bodo več "tedenski"- v načinu, igraj kolikor hočeš in kdaj hočeš ampak v enem dnevu v točno določenem vrstnem redu in pravilih Tarzs-a.

Je pa res, da bo treba v zakup vzeti "naravne" oz. nepredvidljive dogodke, ki se lahko v tem času zgodijo uporabniku za računalnikom, tablico ali mobitelu, ki bo igral turnir. Tarzs ima svoja pravila za namerne odhode iz turnirja ali mize, tukaj bomo upoštevali njihova pravila - le dodali še vmesni korak, čakanje "N/A" časa za vrnitev v igro. V kolikor se v tem času ne vrneš - so Tarzs pravila jasna.

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Datum objave: 28.01.2019 15:22:52 Citiraj objavo Pošlji ZS

ma ste me potolaž'li, očitno samo jest rastem, drugi taki "skliznoti" so še na istmu nivoju, če niso celo nazadovali...pa bi res rada kartice vrgla s kero normalno ekipco, tko ko nekdaj....

skala

skala

Elitni član Št. sporočil: 16
Regija: Dolenjska
Datum objave: 21.05.2019 19:52:25 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljeni, kdo ve kaj se dogaja s tarokom, namreč vsak večer smo igrali po 100 iger, zdaj pa to enostavno ni mogoče. Po 5x že do 30 igre, mi zmrzne vse, potem me vpraša če sem že član!!!!! Vse moram ugasnit, se prijavt znova, pa držat pesti da vsaj nekaj iger ne bo prekinilo. Rada igram, ampak to enostavno ni mogoče več, plačaš, dobiš nekaj za par mesecev, potem je neuporabno. Ne dela samo meni, ampak tudi ostalim članom ekipe, zato prosim če se da, da se to uredi.

Hvala LP skala

Odnosi in potrpljenje v igri....

e-mesto.si