Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Odigrane igre v presežniku, podiramo rekorde

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7403
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 10.08.2009 18:06:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

Oh ja... V zlatih časih smo s (skoraj) stalno ekipco "podiral" dnevne ali pa tedenske rekorde, kakor hočete (pa nam v bistvu sploh ni šlo za to). Nemalokrat je padla stotica (vsaj 1/teden), sicer pa minimalno 50-60. Dolgčas nam ni bilo; malo čvekanja, drezanja itd... Neponovljivo?\"\"

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Datum objave: 20.05.2012 21:38:18 Citiraj objavo Pošlji ZS

ravnokar sem jih obiskala...ko kafra sm šla še enkrat pogledat nazaj...če sm prou vidla...pa sm! igrajo 102 igro ta hip.....zaslužjo moj aplavz, njim sm že povedala, je pa prou da vi tut veste, da še padajo rekordi....bravo tonep-vilis-lisa75-bmwrudi

Silass

Silass

Elitni član Št. sporočil: 8
Regija: Štajerska
Datum objave: 19.10.2013 21:47:46 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zgodilo se je .... 

Postavljen je nov rekord v številu odigranih iger. Če se ne motim je bil prejšnji 501 ? Tokratna številka je 505. Za podvig sva se odločila jaz in igralka suzy25. Podvig se je pričel 18.10.2013 ob 8:35 .... zaključil 19.10.2013/3:03. Vsega skupaj 18ur 38min igranja. Pavz večjih praktično ni bilo... pure game all the time smile Od začetka sva imela probleme z neresnimi počasnimi igralci. Kasneje popoldan/zvečer pa je le steklo. Menjalo se je približno vsega skupaj 26 igralcev. Rad bi izpostavil sledeče igralce, ki so veliko pripomogli k uspehu.

1cool (61), medveskm (15), najckita (20), kratki_1 (89), wilhy (89), kosta (25), surda (110), 

aneyaney22 (92), cerbo (18),zupko (49), peska (30), donsa (144), as33k (126). In še mnogo drugih z manjšo število iger.... Hvala lepa vsem!

Iskrena hvala donsi & as33k, ki sta nakoncu stisnila moči in z nama odigrala do konca. Brez vaju nebi uspelo !

In seveda VSE čestitke suzy25 (505). Za vztrajnost, potrpljenje, družbo in motivacijo... 

In tukaj še slika mize ....

Še nekaj statističnih podatkov odigranih iger : 

Klop (41) Berač (24) Valat (12) Barvni valat (5) Odprti berač (1) Solobrez (1) skupno 84 radlov in 86 zarufov. 

Lep pozdrav, in obilo užitka ob igranju taroka wink

Silass&suzy25

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 856
Datum objave: 19.10.2013 21:59:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

uau, iskrene čestitke obema!

tarok4

tarok4

Admin Št. sporočil: 385
Datum objave: 20.10.2013 11:31:06 Citiraj objavo Pošlji ZS

Čestitam vsem igralcem!!

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17160
Datum objave: 20.10.2013 20:05:35 Citiraj objavo Pošlji ZS

ko sem tole prebrala, sem rahlo ganjena ob vašem podvigu - ker ste dokazali, da znate in da zmorete! Sploh nisem več pričakovala, da bi se ta tema obudila, niti da bi še kdo posegel v rekorde....pa sem bila zmoti in zato sem toliko bolj navdušena.  Moj globoki poklon in buren aplavz.

Ob tem podvigu je pohvale vreden tudi popis, ki si ga tako nazorno nanizal Silass, za vse tiste, ki nismo bili na mizi in niti v mislih nismo čutili, da "razturate" skoraj že pozabljene presežke. Podatki  iger in statistika vseh dogodkov, ki so vas spremljali, ne bi mogli biti bolj natančni in "živi".  Iskrene čestitke za rekord!

( in roko na srce----želim si, da bi nadaljevali, tako vi kot ostali, in še bolj močno na srce ---želela bi biti poleg )

Odigrane igre v presežniku, podiramo rekorde

e-mesto.si