Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Nujnost prenove ali delne ukinitve statistik

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 15.01.2015 15:00:13 Citiraj objavo Pošlji ZS

pa kaj zdej, a bom nucala tolmača ob mojih zapisih, že včerajšnji post govori o prvi....prvo smo vedno imenovali naslovno stran: spodaj ste poštimali dva oknca, beležita članske T3 in članske T4...in tam me motijo navedena imena, ki sem jih z včerajšnjim postom izpostavila

kopiram od včeraj: Statistika v okncih na prvi mora biti frišna in tekoča, kam boste beležili statistiko vseh bivših in zdajšnjih članov mi je vseeno. Vendar na vstopnih okncih tako članske T3 kot članske T4 morajo biti aktualne.

JA govorim O PRVI, o vstopni strani,o naslovnici....

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Datum objave: 15.01.2015 15:21:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

Ja "vstopno okence članske T3 ali T4" si lahko vsak po svoje razlaga smile

Za prvo stran velja moja prvotna razlaga - je neka "večna lestvica igre". Če dam za primer podobne športne lestvice - največ zmag v zgodovini smučanja ima Ingemar Stenmark, niso ga pobrisali v trenutku, ko je zaključil s kariero smile V sami igri (na vrhu) pa lahko gledate ažurno stanje, ker tisto stanje itak vidite samo tisti, ki trenutno igrate. Torej tisto pa je stanje "letošnje smučarske sezone", če se gremo primerjave smile

In še enkrat - poleg tega, da se nam zdi tako logično kot smiselno, da obdržimo vse igralce na prvi strani, se poraja spet tisto vprašanje - kaj če ima nekdo odlično uvrstitev in mu sredi poletja poteče naročnina, on pa jo podaljša spet septembra. Mu vmes zbrišemo, zato ker ni bil aktiven? Nima smisla... 

Pa saj pri nečlanski igri je že od začetka portala enako - vedno smo imeli to "večno lestvico", kjer so bili upoštevani vsi igralci?

1tan

1tan
Datum objave: 15.01.2015 15:26:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

potem pa vsaj preimenujte ali kako drugače naslovite to kar bode v oči in me žre:

Člani Tarok v3 lestvica      Člani Tarok v4 lestvica

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Datum objave: 15.01.2015 15:50:01 Citiraj objavo Pošlji ZS

Kakšen predlog? smile

1tan

1tan
Datum objave: 18.01.2015 16:47:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

Kakšen predlog? smile

člani=so osebe, ljudje združeni v kolektiv, klub, društvo...iz SSKJ člán  -a m (ȃ) kdor je vključen v kako skupnost, organizacijo

morda bi zadostoval popravek v lestvica odigranih članskih iger v3 in v4

lahko pa ima kdo še boljši predlog, lahko se mi čez noč porodi kaj pametnega....razmišljam

Nujnost prenove ali delne ukinitve statistik

e-mesto.si