Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Mac

agrez99

agrez99
Št. sporočil: 1
Regija:
Datum objave: 21.08.2012 23:29:10 Citiraj objavo Pošlji ZS

ali na tej spletni strani lahko igras igre, npr. takok, online ce imas Apple MacBook ? zanima me ker sem kliknila tarok-->igraj in potem se mi je odprel zavihek, brez vsegaNakremžen prosim, ce ima kdo Apple računalnik, da mi pomagaNakremžen, hvala, lp zala

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 22.08.2012 10:42:36 Citiraj objavo Pošlji ZS

agrez99 je rekel:
ali na tej spletni strani lahko igras igre, npr. takok, online ce imas Apple MacBook ? zanima me ker sem kliknila tarok-->igraj in potem se mi je odprel zavihek, brez vsegaNakremžen prosim, ce ima kdo Apple računalnik, da mi pomagaNakremžen, hvala, lp zala

KO SE ŽELIM PRIJAVITI V IGRO SE MI PRIKAŽE BEL ZASLON, SIV KRIŽEC?

To se ponavadi dogaja ker nimate inštaliranih dodatkov kot so JAVA in FLASH PLAYER. Priporočamo, da to storite. Lahko pa sistem zahteva samo osvežitev dodatkov.

Javo osvežite na tej povezavi: www.java.com 

Flash player pa tule klik

Če imate kljub temu, da imate naložene in osvežene te dodatke na svojem računalniku, še naprej težave, nam problem opišite v temi  Pomoč!! (za igro tarok) (na Forumu jo najdete v razdelku "Igre na portalu" pod Tarok4, prva tema), kjer lahko preberete opise različnih težav in tudi možne rešitve. Dodajte  v to temo svoje vprašanje in v najkrajšem času vam bomo poskušali pomagati

Link do Pomoči ZA IGRO TAROK :KLIK

V sporočilu napišite kateri operacijski sistem uporabljate (windows, linux..), kateri brskalnik (firefox, opera, internet explorer..).

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 05.07.2013 09:45:27 Citiraj objavo Pošlji ZS

iOS naprave (MAC, Iphone, Ipad...) ne podpirajo Flasha, zato igra na teh napravah ni možna. Ker si tudi sami želimo biti dostopni čim širši publiki, je eden od naših prihodnjih projektov tudi izdelava igre za mobilne telefone in tablice ter iOS naprave, seveda pa je vse odvisno od tega, kako uspešna bo nova članska igra med uporabniki obstoječega portala smile Če bomo ocenili, da je interes dovolj velik, bomo vložili tudi v izdelavo mobilne igre. 

e-mesto.si