Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Izpolnite svoje podatke

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 847
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 21.12.2017 14:22:13 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zdravo,

opazili smo, da vas ima veliko zelo zastarele podatke v vaših profilih, zato vas ne moremo pravočasno obvestiti o preteku članarine in vas sistem avtomatično izklopi, ko vam le-ta poteče, kar ustvari nepotrebno slabo voljo.

Zato bi vas prosil, če kliknete z leve na "Moj profil" in na desni strani izpolnite vse svoje podatke, vključno s telefonsko številko (pred pretekom članarine boste prejeli brezplačen SMS), na levi strani pa preverite, če imate vpisan pravilen email in v kolikor ni, nam pravega sporočite na info@e-mesto.si ali številko 031 401 302. 

Podrobna navodila so na voljo v tejle novici: https://e-mesto.si/novice/poglej/402

Hvala in lep dan!

1tan

1tan
Št. sporočil: 17084
Datum objave: 22.12.2017 16:53:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

moji podatki so popolni, se nisem še poročila in zamenjala priimka, tko da za zdele vse štima

Mladen

Mladen

Datum objave: 23.12.2017 13:43:21 Citiraj objavo Pošlji ZS

Super, predvsem je bistveno, da ata email in stevilka prava smile

Igi69

Igi69

Elitni član Št. sporočil: 49
Datum objave: 26.04.2018 15:40:40 Citiraj objavo Pošlji ZS

A se emaila ne da popraviti, ker moj je napačen oz. star, ki ga ne uporabljam več.

1tan

1tan
Št. sporočil: 17084
Datum objave: 29.04.2018 13:22:53 Citiraj objavo Pošlji ZS

ja glede nato, da se otrok taroka še nisi poročila boš tako težko dobila otroke kot si pred časom nekaj sanjala ....

zbudi se..  wink

sem več kot zbujena in oči na široko odprte.....ne skrbe't zame v smislu potomcev....in konec koncev to nima veze z "otrokom taroka" tko da zasebne stvari ne sodijo tule....bi rekli ta pametni...in res brane13, če nimaš kej druc'ga za počet, se tudi ob mene ne nucaš spotikat na ta način

Mladen

Mladen

Datum objave: 04.05.2018 11:14:43 Citiraj objavo Pošlji ZS

Igi69 - poslji mi pravi email na zasebno sporocilo ali na info@e-mesto.si in bomo uredili

Izpolnite svoje podatke

e-mesto.si