Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

E-mestniki na rdeči preprogi

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17165
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 05.10.2009 09:57:13 Citiraj objavo Pošlji ZS

po....... rdeči preprogi……..stopa……. mana58

\"\"

1. moja najljubša barva……………………………………črna
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je………………….……jesen
  3. tri stvari, ki jih imam najraje………………………...…otroke, prijatelje, sladkarije
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram……………………..…hinavščine, zamujanja
  5. moj trenutni »veliki cilj« je………………………..……eh, ga nimam
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)…………Puščavska roža
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)……………………Ljubezen je lušna stvar
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo………..dobri vici
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce  ……………………………..…težko kakšna stvar
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu………………………………izlet na Bavarske gradove

Osebni in življenjski moto se glasi: ………………………………………………preživi vsak dan kar se da najlepše - življenje je kratko

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile ….mislim,da ima že vsak svoje mnenje o meni

pogovori, komentarji, vprašanja… nadaljujejo v temi zabava-moj kotiček-pogovori o rdeči preprogi oz. klik

//5.10.2009 11:36:09 uredil snejbi

1tan

1tan

Datum objave: 04.11.2009 13:23:23 Citiraj objavo Pošlji ZS

po....... rdeči preprogi……..stopa…….  tomzl65

\"\"

1. moja najljubša barva: ………………………………………………….Modra
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je:…………………………………….. Poletje
  3. tri stvari, ki jih imam najraje: …………………………………………Dober sex, dobra hrana, dobra družba
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram:…………………………………….. Dežja, nizkih temperatur, zafnanih finih deklet
  5. moj trenutni »veliki cilj« je:…………………………………………… Zamenjat motor, diplomirat
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral: …………………………..Martin Krpan
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil:…………………………………….. Star Wars
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo: ……….MASH, Seinfeld, Frends, Family Guy, Amercan Dad, South Park (vedno sproščen in nasmejan, ko jih gledam)
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce: ………………………………...Vozniki, ki cincajo po cesti
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu: ……………………………..Začetek z dekletom, s katero sva skupaj

Osebni in življenjski moto se glasi:………………………………………………….. Najprej štalca, pol pa kravca!

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile:…….. Zabaven, odločen, pošten, gurman

pogovori, komentarji, vprašanja… nadaljujejo v temi zabava-moj kotiček-pogovori o rdeči preprogi oz.  klik 

//4.11.2009 13:29:54 uredil snejbi

1tan

1tan

Datum objave: 27.12.2009 19:43:49 Citiraj objavo Pošlji ZS

po....... rdeči preprogi……..stopa…….breza

\"\"

1. moja najljubša barva………………………………….……živo svetlo zeleno-rumena
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je…………………….……pomlad
  3. tri stvari, ki jih imam najraje……………………………   sama sebe, svoboda, čokolada
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram………………………… opravljanje, umazana posoda, jutranje hitro vstajanje iz postelje
  5. moj trenutni »veliki cilj« je…………………………….…da se malo bolje spoznam in "umirim" življenje
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)…………  Celestinska prerokba
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)…………………..…Lovec na jelene
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo………….    Vragolije našega mucka me vedno spravijo v smeh. Sem zelo dobre volje, če mulci pospravijo stanovanje (to pomeni, da skidajo svojo navlako). Žal je to redek primer.
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce……………………………………..  Če mi hoče kdo organizirati dan
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu…………………Hči na maturantskem plesu

Osebni in življenjski moto se glasi: ……………………………..…Hiti počasi

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile …………………………….….

po....... rdeči preprogi……..stopa……. Izidor1

\"\"

1. moja najljubša barva…………………………………………..….rdeča
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je……………………………..….poletje
  3. tri stvari, ki jih imam najraje………………………………….…živali ,narava in…igranje taroka
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram…………………………………hinavščine, laži in zamujanje
  5. moj trenutni »veliki cilj« je……………………………………… otrokoma omogočit  nadaljnje šolanje
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)………………...…V pomladi življenja
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)………………………………Zlomljena puščica
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo…... igranje taroka in debate pri igranju taroka
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce………………………….…gledanje in poslušanje politikov
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu…………………………rojstvo otrok

Osebni in življenjski moto se glasi: …………………………………………bodi tak, kot želiš da bi bili drugi do tebe

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile ……..…Sem čisto običajen moški , nealkoholik in nekadilec.Doma sem na Obrežju pri Radečah, od koder imam zelo lep razgled na Radeče in Loko pri Z.M. Zaposlen sem na slovenskih železnicah Ob prostem času se najraje podam v naravo oborožen z daljnogledom in fotoaparatom, kjer uživam v opazovanju živali in narave. Ob večerih pa mi je v veliko razvedrilo igranje taroka  in debata s soigralci. Sem človek, ki vedno pride na določeno mesto točno ob naprej dogovornem času.

pogovori, komentarji, vprašanja… nadaljujejo v temi zabava-moj kotiček-pogovori o rdeči preprogi oz. klik

//27.12.2009 20:58:20 uredil snejbi

1tan

1tan

Datum objave: 30.01.2010 18:55:59 Citiraj objavo Pošlji ZS

po....... rdeči preprogi……..stopa…….mismo

\"\"

1. moja najljubša barva…………………………………………….oranžna
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je………………………………..poletje
  3. tri stvari, ki jih imam najraje……………………………………sonce, morje, življenje
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram……………………………..…grah(zelenjava), tečne osebke, uro
  5. moj trenutni »veliki cilj« je………………………………………uspeti
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)……………….…Kako postati milijonar
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)…………………………….Bruce Lee-jevi filmi
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo……….…dobra družba
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce……………………………..….…vzorni vozniki, ki mislijo da so policaji
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu…………………………………poroka

Osebni in življenjski moto se glasi: …………………………………………………..……neizrečene besede najbolj bolijo,  osebna izjava

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile ……………resen moški, ki se vsake toliko časa rad malo poigra. Uživam tudi v malenkostih, dobri pijači in jedači. Ljubim življenje in odkrite ljudi.

pogovori, komentarji, vprašanja… nadaljujejo v temi zabava-moj kotiček-pogovori o rdeči preprogi oz.  klik

//30.1.2010 19:58:48 uredil snejbi

1tan

1tan

Datum objave: 04.03.2010 16:38:40 Citiraj objavo Pošlji ZS

po....... rdeči preprogi……..stopa…….mojsi

\"\"

1. moja najljubša barva…………………………………………………….rdeča
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je………………………………………..poletje
  3. tri stvari, ki jih imam najraje……………………………………………vnuki,tarok,družba
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram……………………………………..…opravljanje,hinavščina,laži
  5. moj trenutni »veliki cilj« je…………………………………………...…pokojnina
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)…………………………Marijana
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)……………………………………Moje pesmi, moje sanje
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo…………vse z družbo
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce……………………………….…grupiranje in opravljanje
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu………………………………rojstvo 1 vnučka

Osebni in življenjski moto se glasi:………………………………………………… pomagaj drugim saj nikdar ne veš kdaj boš potreben pomoči ti

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile…………… ?

po....... rdeči preprogi……..stopa…. RAPorDIE

\"\"

1. moja najljubša barva…………………………………………………….MODRA
  2. najbolj priljubljen letni čas mi je………………………………………..POLETJE
  3. tri stvari, ki jih imam najraje……………………….………………...…MORJE(VODA), ZABAVA IN PIVO smile
  4. tri stvari, ki jih sploh ne maram…………………….……………….…CIGARETE, KO BARCA OSVOJI KAKŠNO LOVORIKO smile
  5. moj trenutni »veliki cilj« je…………………………………………..…DIPLOMIRATI
  6. knjiga, ki bi jo z lahkoto še enkrat prebral(a)………………………...NE BEREM VELIKO
  7. film, ki ga ne bom nikoli pozabil(a)…………………………………...WE WERE SOLDIERS
  8. čemu se najraje nasmejem in kaj me spravlja v dobro voljo…………KOMEDIJAM IN PRIJATELJEM
  9. stvar-dejanje, ki me spravlja ob živce…………………………………..KO NEKDO NE DOKONČA MISLI OZ. KAJ JE MISLIL POVEDAT IN NE POVE DO KONCA
  10. dogodek, ki mi bo večno lep v spominu……………………………….SPOZNAVANJE NAJBOLJŠIH PRIJATELJEV

Osebni in življenjski moto se glasi: …………………………………………….…LIFE GOES ON

Zapiši še tri do pet stavkov, za katere misliš, da bi te najbolje predstavile ….SEM KOMUNIKATIVEN, VČASIH PREVEČ SRAMEŽLJIV, ODPRT ČLOVEK ZA PRIJATELJE IN PRIJATELJICE. RAD UŽIVAM V ŽIVLJENJU IN SI POČASI ZADAJAM CILJ ZA CILJEM. SEM ŠPORTEN TIP, AMPAK V MEJAH NORMALE smile RAD GLEDAM KOMEDIJE IN SE ZELO RAD SMEJIM IN SE TUDI VSAKODNEVNO DOSTI NASMEJIM smile

//4.3.2010 20:35:30 uredil snejbi

E-mestniki na rdeči preprogi

e-mesto.si