Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Chief

Chief

Chief
Št. sporočil: 1139
Regija: Dolenjska
Datum objave: 27.10.2013 17:23:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

Evo banda tarokaska, rile me je z mejlom spomnu da tole se obstaja in ker cifo po novem zivi v tujini in v zivo ne more spilat in ker ni taroka spilu ze od davnega leta 'par let nazaj', se je odlocu da spet mal karte vrze. Ce je se kdo od prastare garde ziv naj se tlele pofocka pa da se zmenmo da kej vrzemo sm pa ke :D no pa tut novih tarokmajstrov se ne branm smile

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17165
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 27.10.2013 18:19:12 Citiraj objavo Pošlji ZS

kako prijetno, da se nam "legende" vračajo... in še smo tu, predvsem tisti s katerimi si včasih čveknu in kero vrgu....in s kostanjčkovimi počitnicami v tem tednu sem zagotovo za igro s tabo - čimprej predno mi spet "mrkneš" v tišino....

Chief

Chief
Datum objave: 28.10.2013 12:45:29 Citiraj objavo Pošlji ZS

Gozdar lepo te je vidt, tanci pa se lepse :D bom bl pridn probal bit od zdaj naprej smile

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7414
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 13.12.2013 19:21:58 Citiraj objavo Pošlji ZS

Presnet inozemc, še kaka rdeča kapa b' ti mankala s tastarga avatarja, pa bi lah imitiral enega izmeed treh decembrskih možakov sreče in veselja :D

Aja, pa en "Herzlich Wilkommen" al kako že (sicer ne vem, kje si lociran, ugibam, hehe)

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

Chief

Chief
Datum objave: 03.01.2014 23:51:34 Citiraj objavo Pošlji ZS

Hehe gustaf prou si uganu wink ma sm zgubu nekje un avatar, zaj je pa že konc rajanja :D

e-mesto.si