Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

brane13

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 796
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 26.11.2017 16:57:21 Citiraj objavo Pošlji ZS

Tem ne zapiramo in ne brišemo kar tako.

Ne vem pa niti o čem je govora. Če je glede tistega seznama na Facebooku je popolnoma brezpredmetno, ker smo že približno 286x povedali kaj nam morate poslati, če želite, da koga opozorimo, drži? Prav gotovo ni dovolj, če nam pošiljate neka svoja (ali celo tuja) mnenja in sezname, ker verjetno tudi v realnem življenju ne vkorakate na policijsko postajo in jim izročite seznam 30 imen ter pričakujete, da jih bodo aretirali, ker ste vi pač mnenja, da bi jih morali.

Štejejo samo prijave s slikovnimi dokazi. Kako pa to izgleda pa lahko pobrskate po forumu. 

Lahko pa tudi obrnete situacijo - kako bi se vi počutili, da vam mi blokiramo (sicer plačan) dostop do portala, zato ker je nekdo od članov poslal vaše ime na seznamu, brez kakršnegakoli dokaza? V najboljšem primeru bi mislili, da smo padli na glavo, v najslabšem bi nas verjetno tožili. 

Torej - tisti seznam je brezpredmeten, nismo ga upoštevali (in ga ne bomo) in nismo ga niti brali, ker bi bila to izguba časa. Izguba časa se je tudi pogovarjati o njem, ker s tem ne bomo nič dosegli. Veliko manj časa kot delati seznam imen bi vzelo to, da naredite 3-4 slike miz, iz katerih je razvidno da igralci na njih igrajo mord enega za drugim ter te slike poslati po emailu. In tako prijavo bi mi dejansko tudi obravnavali. 

brane13

brane13
Št. sporočil: 340
Regija: Gorenjska
Datum objave: 07.12.2017 21:59:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Kot že večkrat me šef ni razumel....  Če bi bral bi vedel, da gre za osebni seznam ... površno branje kot že velikokrat, Kar se tiče prijavljanja pa mislim šef, da ti že veš , da jaz sem znal prijaviti... čeprav po pravici se mi zdi vse skup.....

Oglasil sem se izključno zaradi tega, da sem izbrisal svoje poste v tej moji temi.  Natanko 1 uro in 15minut mi je vzelo časa, da sem to uredil...

Povedal bom še svoje zadnje misli o PORTALU:

- zastarel forum, totalno v ...

- igralci večinoma dvolični, čast izjemam . z velikim veseljem sem igral zmeraj z snejbi hvala lepotica wink

-šefi po svoje ste dobri, da tole sploh še furate naprej posvoje pa delate velike napake iz katerih se niste ničesar naučili

- če se ne odgovori na osnovno vprašanje o teh keksih potem res ne vem zakaj ste sploh tu.

-zaradi tega vprašanja in še enega sem se tudi dokončno odločil, da grem stran

Torej to je to..

ps odlično sem uredil temo ne,,,, ni jo treba zbrisat saj je že...

pa lepo se imejte vsi skup.

Mladen

Mladen

Datum objave: 08.12.2017 13:19:26 Citiraj objavo Pošlji ZS

Zdravo,

Jaz sem samo povedal, da ne razumem poante objave “osebnega seznama”, torej kaj se je zelelo s tem doseci? 

Po pravici povedano pa ne vem o kaksnih keksih govoris, tako da ti tudi ne znam komentirati tega.

Napake zelo radi slisimo, posebno ce so napisane jasno, konkretno in argumentirano. Zal v 90% primerih ni tako. Z veseljem prisluhnem kje mislis, da ga se naprej lomimo.

Lp

Nazadnje uredil Mladen dne, 08.12.2017 ob 13:20

brane13

brane13
Št. sporočil: 340
Regija: Gorenjska
Datum objave: 08.12.2017 15:03:24 Citiraj objavo Pošlji ZS

"Z obiskom in uporabo portala soglašate s piškotki, ki so potrebni za njegovo nemoteno delovanje.Vredu/ preberi več"

o tem sem Ti pisal tudi na fb. Tako,da ne se delat pametnega. ob vsaki prijavi tudi, če to klikneš potrdiš se to pojavlja. Zakaj? Sicer res me ne zanima več ker sem se tako ali drugače odločil kot sem se.

pa lp

1tan

1tan
Št. sporočil: 17047
Datum objave: 08.12.2017 15:20:15 Citiraj objavo Pošlji ZS

ja veseli december je...keksi, piškotki, kukiji in ostale slaščice

Mladen

Mladen

Datum objave: 08.12.2017 15:51:08 Citiraj objavo Pošlji ZS

brane13 to je pa vprašanje za TIRS in ne za nas. Namreč imeli smo inšpekcijski nadzor in so želeli, da to implementiramo na tak način. Med samo igro se to ne kaže, tako da ne vem zakaj je to takšen problem, pač klikneš ali pa ne klikneš. Še vedno ne vem točno kaj te je tu tako razburilo.

Še razlaga - to da ti ob enem obisku sprejmeš cookije, ne pomeni, da jih želi sprejeti tudi naslednji uporabnik istega računalnika, zato ga je treba ponovno vprašati. Namreč en računalnik si lahko deli več oseb - TIRS-u pa ravno ne moreš dokazovat s prijavo na emestu, da gre za istega uporabnika, ker samo za nas ne bojo delali izjem smile 

Mimogrede - v ekipi nas je več in s Facebookom ne upravljam zgolj jaz. O tem se z menoj verjetno nisi pogovarjal. 

Ampak res ne razumem poante - zaradi obvestil o cookijih je ta portal slab, nam pa se ne da nic dopovedat?

Nazadnje uredil Mladen dne, 08.12.2017 ob 15:55

e-mesto.si