Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

Bonton...

bm57

bm57
Št. sporočil: 1
Regija:
Datum objave: 28.09.2010 14:54:35 Citiraj objavo Pošlji ZS

Spostovani g. Misos,

Zal je to trend danasnje mladine, cim prej najti finto za prevaro in povelicevanje sebe.

To se dogaja v danasnjem svetu brez karakterja.

Se pa strinjam  vami in podpiram vase predloge programerjem za ureditev nagrad in kazni pri nepravilnem vedenju.

Vsem ki imajo visoke pike pa zelim se naprej napredovanje, upam na posten nacin.

lp iz Kirtland, ohio

//28.9.2010 17:40:35 premaknil snejbi

partizan1s

partizan1s
Št. sporočil: 2
Regija: Dolenjska
Datum objave: 30.11.2010 13:56:02 Citiraj objavo Pošlji ZS

misos je rekel:

Spoštovani,

Rredko pišem na forumih, toda rad igram tarok to pa kar se dogaja pri tem taroku ki naj bi po pisanju (  bil še v izdelavi in ipopolnjevanju ) ne sodi nikamor. Nebom se spuščal v zasnovo in sam tarok z moje strani pohvalno.Ko odpreš mizo se ti pridružita 2 modela ki te lepo pozdravita in začneta igrati. Eden drugemu dajeta kontre ko v roki imata 2 taroka. Potem ko pa dobiš dobre karte tedva modela pa kar zgineta z izgovorom da im šteka.  Moje videnje tega problema je v tem da se grebejo za pike ki jih imate pri tem taroku. Te pike za poznavalce taroka ne pomenijo nič za tiste ki pa mislijo da ga znajo igrat pa veliko. Zaradi tega igralci ki bi radi igrali lep tarok pridejo parkat na igro in ko se jim to zgodi ih nebo več tako kot mene. Razen če se prej ne bom zmenil z igralci, to pa se tudi doma lahko. Kako bi jaz rešil ta proble: tisti ki daje kontro v primeru da kontra ne uspe piše v minus.  Mizo določiti za določeno število iger ki ih odpiralec določi in tisti ki samodejno prej odide piše spet točke v minus. Še veliko predlogov bi lahko napisal, toda vem da vas to nebo zanimalo. Škoda je da boste lepo zasnovano igro pokvarili in od nje odvrnili lepo število dobrih igralcev. Iz svoih izkušenj lahko povem da sem z veliko igralcev govoril. Vsi so na začetku bili navdušeni nad igro toda po tednu igre so mišljenje spremenili zaradi nzgoraj navedenih razlogov. Če vi ne opažete da je to za večino igralcev moteče je dost žalosno.

Vsem igralcem veliko lepih iger in čim nsnj nepotrebnih odhodov.

Lep pozrav,

Misos

//28.9.2010 17:40:14 premaknil snejbi

dominic

dominic

Elitni član Št. sporočil: 279
Regija: Prekmurska
Datum objave: 03.12.2010 08:11:51 Citiraj objavo Pošlji ZS

partizan1s je rekel:
misos je rekel:

Spoštovani,

Rredko pišem na forumih, toda rad igram tarok to pa kar se dogaja pri tem taroku ki naj bi po pisanju (  bil še v izdelavi in ipopolnjevanju ) ne sodi nikamor. Nebom se spuščal v zasnovo in sam tarok z moje strani pohvalno.Ko odpreš mizo se ti pridružita 2 modela ki te lepo pozdravita in začneta igrati. Eden drugemu dajeta kontre ko v roki imata 2 taroka. Potem ko pa dobiš dobre karte tedva modela pa kar zgineta z izgovorom da im šteka.  Moje videnje tega problema je v tem da se grebejo za pike ki jih imate pri tem taroku. Te pike za poznavalce taroka ne pomenijo nič za tiste ki pa mislijo da ga znajo igrat pa veliko. Zaradi tega igralci ki bi radi igrali lep tarok pridejo parkat na igro in ko se jim to zgodi ih nebo več tako kot mene. Razen če se prej ne bom zmenil z igralci, to pa se tudi doma lahko. Kako bi jaz rešil ta proble: tisti ki daje kontro v primeru da kontra ne uspe piše v minus.  Mizo določiti za določeno število iger ki ih odpiralec določi in tisti ki samodejno prej odide piše spet točke v minus. Še veliko predlogov bi lahko napisal, toda vem da vas to nebo zanimalo. Škoda je da boste lepo zasnovano igro pokvarili in od nje odvrnili lepo število dobrih igralcev. Iz svoih izkušenj lahko povem da sem z veliko igralcev govoril. Vsi so na začetku bili navdušeni nad igro toda po tednu igre so mišljenje spremenili zaradi nzgoraj navedenih razlogov. Če vi ne opažete da je to za večino igralcev moteče je dost žalosno.

Vsem igralcem veliko lepih iger in čim nsnj nepotrebnih odhodov.

Lep pozrav,

Misos

Popolnoma se strinjam s partizanom.Sistem bi moral dati tudi tistemu velik minus, ki vidi da je izgubil, pa ne da zadnje karte in se izogne minuso.

//28.9.2010 17:40:14 premaknil snejbi

Nola

Nola
Št. sporočil: 334
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 03.12.2010 10:06:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

Kompletna zmeda. Dominic, to je menda bila misossova iseja,ne partizanova. Partizan je kopiral in objavil njegov zapis, brez enega svojega stavka zraven. Vsaj jaz ga ne opazim.

e-mesto.si