Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

1tan

Gozdar

Gozdar

Elitni član Št. sporočil: 1581
Regija: Gorenjska
Datum objave: 30.08.2018 20:18:16 Citiraj objavo Pošlji ZS

https://www.youtube.com/watch?v=cuv54SX_Stw&list=RDNsTPCavhg6E&index=5 

Čestitke Tanč ,Marjan  in Darja smile

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17153
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 31.08.2018 21:21:48 Citiraj objavo Pošlji ZS

še ste "moji" in nepozabljeni....hvala Mladen, hvala dominic za čestitke

in veš "moj Gozdarček" tale link ansambla Ognjenih muzikantov in njihova nevesta mi je segla do srca, tut' solzica je stekla...hvala tebi in Darji za prisrčno voščilo

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7400
Datum objave: 16.09.2018 00:47:48 Citiraj objavo Pošlji ZS

Še tukaj kakšna misel...

Dosegla si popolnoma novo raven v življenju. Sprva nastopajo sto procentna sreča, veselje, vzhičenost... Pozneje pridejo tudi trenutki razočaranj, jeze, prepirov... No, teh naj bi bilo čimmanj, vendar brez njih ne gre. Ne verjameš? Poglej na primer kaktus. Rastlina, ki je dobesedno trn v peti, če jo pohodiš. Tudi kar tako prijeti te rastline ne smeš, saj se lahko močno zbodeš...

Ako pa si vzameš čas za skrb in nego, te zna kaktus hvaležno presenetiti s cvetom ali celo več njih.

Podobno je v življenju. Zato v nahrbtnik spakiraj veliko potrpežljivosti, dobre volje in smeha, slabo voljo pa pusti zunaj, saj se ti bo na dolgi skupni poti kar sama ponujala. Neguj in vzdržuj dobre medosebne odnose z bližnjimi, v enaki meri ti bodo vračali nazaj - v to sem prepričan.

Srečno vsem skupaj! (Saj menda ne bosta sama stopicala po vijugasti cesti življenja?) smile

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

1tan

1tan

Elitni član Št. sporočil: 17153
Datum objave: 17.09.2018 15:03:17 Citiraj objavo Pošlji ZS

zanimive misli, ki te ne morejo pustiti ravnodušnega...vsekakor pa mi je bil tvoj govor privatnega meila mnogo bolj spontan in eleganten...tale tu je resnoben in zrel v razmišljanju - vsekakor Gusty najlepša hvala na obojestranskem odzivu

"naj se nama vrček ljubezni nikoli na razbije, to je zakon medsebojne harmonije"

e-mesto.si