Prijava

Anketa
Kako privabiti več igralcev na E-mesto?

1. božično novoletni online Tarok turnir za člane

Gustaf

Gustaf
Št. sporočil: 7414
Regija: Ljubljana z okolico
Datum objave: 03.01.2014 14:40:55 Citiraj objavo Pošlji ZS

Sori, mogu bi napisat "aneks k predlogu" in ne (pod)predlog; je enako, sam bolj razčlenjeno smile

Who are you to question my sincerity
For now you are high on yourself

1tan

1tan
Št. sporočil: 17171
Datum objave: 04.01.2014 18:41:14 Citiraj objavo Pošlji ZS

pač ne morem bit' tiho in sem zelo težko.....od "trojice" najboljših v igri T3 in T4 sem pričakovala odziv, bilo kaki, sam vidim, da se to ne spodobi, niti po bontonu še manj po kmečki oliki. Da me razumete prav- če znam jest čestitat za uspeh in so vrhovni potalali nagrade, pol bi b'lo zlo lepo, da tut vi kero črhnete, pa makar: hvala na sodelovanju.

Mladen

Mladen

Admin Št. sporočil: 859
Datum objave: 04.01.2014 18:44:52 Citiraj objavo Pošlji ZS

So se vsi nagrajeni zelo lepo zahvalili preko emaila in pohvalili turnir kot celoto smile

1tan

1tan
Datum objave: 04.01.2014 18:48:20 Citiraj objavo Pošlji ZS

So se vsi nagrajeni zelo lepo zahvalili preko emaila in pohvalili turnir kot celoto smile

ja super, na kak način to zdaj izvem - a se vam ne zdi, da smo celota le takrat ko utripamo eden za drugega. V množici igralcev, ki smo se šli zabavni turnirček sem predvidevala, da se šika kera beseda tudi na forumu.

mojstr

mojstr

Elitni član Št. sporočil: 18
Regija: Štajerska
Datum objave: 05.01.2014 11:18:06 Citiraj objavo Pošlji ZS

Pozdravljeni,

sem eden izmed nagrajencev in na željo 1tan vam bom prilepil moj odgovor na e-mail o nagradi.

~~Oooo lepo!!!  Še enkrat HVALA in srečno, zdravo ter uspehov polno 2014 tudi vsem vam (celotnemu e-mestu in ljudem, ki skrbijo zato, da lahko mi uživamo v igrah)

1tan

1tan
Datum objave: 05.01.2014 12:28:44 Citiraj objavo Pošlji ZS

kako malo je potrebno, da vas "zbezam" iz luknjice in roko na srce, lepo je slišati besede prvouvrščenih tudi na forumu. To ni bila samo moja želja, spodobi se in v uteho mi je mojstr, da si se oglasil in z nami delil svoj uspeh. Poznam te kot izvrstnega igralca z vso strpnostjo in toleranco namešanih kart in verjemite mi, da forum ni samo zara't lepšega obešen na portal, pač pa pripomore k boljšemu razpoloženju in spoznavanju drug drugega. Odziv v vseh temah bi bil lahko mnogo boljši, če bi vsak, ki dnevno pokuka v igro, vsaj malo doprinesel med vrstice. Tako pa je tan med tisto peščico, ki vleče tudi ta štrik, da se ne utrga tako kot včasih katera od igralnih miz.

1. božično novoletni online Tarok turnir za člane

e-mesto.si